Yukarı

Neden GNet H2

 Anasayfa / Neden GNet H2
 

Cmos Görüntü Sensorü


Gnet Systems mühendisleri Cmos sensor ve Gnet patentli ISP Night Vision özelliği en verimli uyuma getirebilmişlerdir. Böylece H2 Araç Kamerası 140 derece açılı cam lensleri ile ortamdaki en düşük ışıkları toplayarak gece kayıtlarında ışığı çoğaltır. Bu daha parlak ve temiz HD görüntülerin hem ön hem de arkadaki kameradan karanlık yerlerde dahi kaydedilmesini sağlar. Karanlıkta ortaya çıkacak detaylar hayati önem taşıyabilir.

FiloDostu Araç Kamerası


Gnet H2 HD görüntü kalitesini 256Gb hafıza kartına depolayabilen özelliği ile uzun saatler aralıksız kayıt yapar. Bu özelliği özellikle şoförleri uzun saatler yolda olan filo sahibi firmaların tercih ettiği bir durumdur ve H2 modeli uygun fiyat ve üstün verimi ile rakipsizdir. Ekrandaki Türkçe menüsü tüm kullanıcıların kamerayı kolay opere etmesini sağlayan olumlu özelliğidir.

 

Sonuca Giden Anları Koruyun Koruyun


Gnet Sytem mühendislerinin geliştirdiği yazılım sayesinde zarar görmüş veya kaybolmuş datalar otomatik olarak onarılarak tekrar bu görüntüleri kazanmanız sağlanır. Bu işlemi kartı ana üniteye takarak gerçekleştirebilirsiniz. Bazen üstüne yazılmış olan veriler sizin kendiniz ispatlamaya yarayabilecek en önemli anlar olabilir. Gnet yenilikçi mühendisleri bu sistem ile Kore de en beğenilen araç kamerası yazılımı ödülünü almışlardır.

Park Modu ile Aracınız Yalnız Değil


Gnet H2 Park moduna geçtikten sonra harket sensörleri sayesinde önünde herhangi bir hareket olduğu anda her iki kamerasını devreye sokarak Park dosyası oluşturur. Böylece aracınızın park halindeyken başına gelebilecek olumsuzluklar kaydınızda kalır. Park modu aracınızdaki gözlerinizdir. Bu özelliğin Düşük Voltaj Kesme sistemi ile entegre çalışması ile aracınızın enerjisini de korumuş olursunuz.

 
 

GNet L2 Araç Kamerası Videoları

GNet H2
GNet H2
GNet H2
 

ADAS Sistem FVSA FVSA


H2 araç kameranızdaki Adas sistemi size FVSA özelliğini de sunmaktadır. Bu sistem sayesinde kamera 2-3 metre arası mesafede aracın önünde duran aracı algılayarak hareket etmesi esnasında aniden durup durmayacağı konusunda onu takip eder ve sürücüye adeta kılavuzluk yapar.

ADAS Sistem LDWS


LDWS şerit takip sistemi otonom sürüş sistemlerinin önemli bir temelidir. ADAS ın sunduğu bu sistem sayesinde, GPS ile aracın konumunu takip eden kamera, sürücü tarafından 50-70 km arasında ayarlanabilen hızlarda ani olarak şerit değiştirmesi durumunda, sistem sizi uyararak sürücüye hattan ayrıldığını bildirir.

 

Düşük Voltaj Kesici


Gnet H2 sigorta tablosu üzerinden direk araç enerjisine bağlandığınızda park halinde iken Park Moduna geçerek çalışmaya devam eder. Bu esnada Gnet yazılımı düzenli olarak araçtan gelen enerjiyi ölçerek , menüden ayarlayacağınız 11.3V ile 12.3 volat aralığında enerjiyi hissederek kendini kapatır. Böylece akünüz boşalmayacağı gibi park halinde aracınızı rahatsız edenleri, çarpıp kaçanları da kaydınızda tutarsınız.

GPS Bağlantısı ile Konumunuz Kayıtta


Gnet H2 harici GPS portu sayesinde GPS modülü bağlanarak aracın hız, konum , rota bilgileri kaydettiği videolara işlenebilir. Bu veriler Gnet e ait özel PV veya Mac bilgisayarlarda detaylı olarak incelenebilir. Bazen bu veriler sizin sigorta şirketine ve otoriteye haklılığınız gösteren en önemli detayları verebilir. Gnet modellerinde GPS Antenleri opsiyonel olarak satılmaktadır.

 

Özel Gösterici Program


Gnet H2 nin gerek PC de gerekse Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz özel bir gösterici programı mevcuttur. Bu program sayesinde özellikle görüntüleri incelemeniz yakınlaştırmanız veya sigorta şirketine beyan ettiğiniz olayın detaylarını anlatabilmeniz için özel fonksiyonlar eklenmiştir. Bu program üzerinden ayrıca saat dilimi ve görüntü ayarlarını da yapabilirsiniz. Gnet H2, otomatik gösterici programı kameranızı çalıştırdığınız anda hafıza kartına yüklenir. Programı daha sonra bilgisayarına kurarak JDR format sisteminin avantajlarından yaralanır, Çizgi kontrol sistem GPS gibi detayları inceleyebilirsiniz. Hız ve konumu belirleyen *GPS verilerini gösterici programda analiz edebilmek için Gnet H2 nin harici GPS portundan yaralanabilirsiniz. *GPS modülü Gnet serisi ürünlerde opsiyonel satılmaktadır.

Türkçe Sesli Yönlendirme ile Çok Pratik


Gnet H2 nin sesli yönlendirme programı sayesinde tüm fonksiyonlarını pratik bir biçimde kullanabilirsiniz. Bir hata olduğunda veya yaptığı işlemlerde sizi Türkçe olarak uyarararak kameranızı kolay bir biçimde kullanmanızı sağlar. Bu özelliğe ek ekrandaki kullanıcı dostu Türkçe menü sayesinde hiç elektronik dostu olmayan bir kullanıcı dahi kamerayı çok rahat ayarlayabilir. Bu özelliği nedeni ile Gnet H2 özellikle filolar tarafından tercih edilen üst kalite bir kameradır.