Yukarı

Teslimat Seçenekleri

 Anasayfa / Teslimat Seçenekleri

DİLARA OTOMOTİV HAKKINDA

Faaliyetlerine 2000 yılında Efe Otomotiv Lastik olarak başlayan Dilara Otomotiv , 2010 yılında gerek araç elektronikleri ithalatı gerekse otomotiv parçaları pazarlamak amacı ile kurulmuş bir Limited Şirkettir. Firma Avcılar İstanbul da kurulu merkezi ile 2013 yılında kendisine ait PilotCam Araç Kameraları markası altında tüm garanti ve güvenceleri ile Araç İçi Kameralar ithal etmeye başlamıştır. Ürünlerinde CE belgesine sahip olan firma nın ana yasası Müşteri Menuniyeti ön planda olmak üzere ülkeye katma değer katmaktır.

Firmanın amaçları arasında iktisadi değerler yaratarak KDV oluşturmak, topluma faydalı bir kurum olarak tüzel kişiliği ile karlılık yaratmaktır. Firmaya ayrıca www.dilaralastik.com ve 0212 509 2008 nolu telefonlardan ulaşılabilir.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk Her kuruluşun topluma karşı sorumluluğu vardır. Bu tip karşı sorumlulukların başında devlete karşı vergisini vermek, onun koyduğu kurallar doğrultusunda ticaret hayatını geliştirmek ve kurularına saygılı olmak, çevresine dikkat ederek sektörünün meydana getirdiği atık ve çevre kirliliğini en aza indirerek çalışmak, ve tabiki çalışanlarını korumak gelmektedir. Firmamız özellikle vergisini düzenli ödemeye çalışan, ticari faliyetlerinden dolayı oluşan vergilerini zamanında ödeyen bir kurumdur. çalışmalarından ötürü ortaya çıkan otomotiv atıklarını şartnamelerin getirdği ön görüler dahilinde bertaraf etmekte ve bunu yaparken çevraye azami dikkat göstererek yaşadığımız dünyanın çocukarımızada kalacağını unutmamaya çalışmaktadır. Personelinin tamamını sigortalı çalıştıran firmamız onlar için gerekli olan iş güvenliği imkanlarını kullanmaktadır. Tüm bunlarla birlikte tplum yararına çalışmalar gerçekleştirmek firmamızında amacıdır. Bu amaçla kuruluşumuzun kendisi , ilgili dernek ve devletimizle birlikte hareket ederke lastik atıklarımızı Lasder aracılığı ile doğaya en az zarar ile bertaraf edilmesi sağlanmaktadır. Bu fayda ile topluma yararlı olmak ve bunun sürekliliğini sağlamak amaçlarımız arasındadır.