Yukarı

Neden Gnet G-On

 Anasayfa / Neden Gnet G-On
 

Akıllı ve Şık Araç Kamerası


GNet Systems Güney Kore fabrikasındaki 50 den fazla mühendisinin yaptığı Arge çalışmalarının neticesinde online sistemlerin hem ekonomik hem de verimli olarak kullanılabileceği kamera modelini geliştirdi. G-ON Araç Kamerası teknolojisinin bir çok yeni özelliğini üstünde taşırken online izleme ve görüntüye ihtiyaç duyan tüm kişi ve kuruluşların beklentisini karşılayabilecek yüksek kalitede bir cihaz üretti. Gnet G-On size 60 fps prüzsüz akıştaki videoları izlettiririken isterseniz online olarak olarak aracınızı takip etmenizide sağlayabilecek.

Online Çözümler


G-On Araç Kameranızla eş zamanlı olarak görüntü ve veri takibi yapabilirsiniz. Gelecek dönemlerde karşılıklı ses veri aktarımınıda sağlayabilecek olan G-on modeli ile online çözümler elinizin altında. İster bilgisayarınıza isterseniz telefonununza indireceğiniz Gsyncloud programı ve buaya yapacağınız üyelik ile bireden fazla aracınızı sisteme tanımlaybilecek online GPS verilerini , eş zamanlı görüntülerini , sürüş analizlerini alabileceksiniz. Belirlediğiniz Geo-Fence alanı dışına çıkan aracınızın bölge dışına çıktığı konusunda mesaj alabileceksiniz.

 

Çok Daha Geniş Sıkıştırma Alanı


GNet G-On Araç Kamerası kayıtlarını H265 formatında sıkıştırarak H264 kayıt yapan cihazlara göre hafıza kartında 2 katı daha fazla yer oluşturabilir. Bu sayede cihaz üzerinde kullndığınız 256Gb bir hafıza kartı sanki 512 GB hafıza kartı takılıymışçasına bir video kaydını Sd kart üzerinde depolayabilir. Bu sayede özellikle uzun süreli kayıtlar tutmak isteyen firmaların daha düşük kapasiteli hafıza kartları ile daha uzun süreli kayıtlar depolayabilmesini sağlar.

Saniyede 60 Kare Fotoğraf


Standart bir araç kamerası 0.1 sn de size 3 kare fotoğraf gösterirken G-On 60 fps kayıt kalitesi ile 0.1 sn içerisinde 2 katı daha fazla fotoğrafı videoda oynatır. Bu sayede gözünüz çok daha yumuşak ve gerçek renklerde akan videoları görürü. Özellikle araç plakalarını çok daha detaylı görmek istediğinizde veya videoyu yavaşlatmak istediğinizde görüntü kalite kaybına uğramazsınız.

 
 

GNet G-On Araç Kamerası Videoları

GNet G-On
GNet G-On
GNet G-On
 

Gerçek HDR Teknolojisi


Gerçek HDR, “High Dynamic Range” özelliği ile değişken ışık şartlarında tünel çıkışlarında gece karanlığında size çok daha net kayıt kalitesi sunar. Fotoğraf veya video çekerken, kadrajda güçlü bir ışık kaynağı varsa veya önde duran cisimler karanlık bir gölge gibi gözükebilir, HDR modunun kullanımı video çekim kalitesi açısından daha iyi olacaktır.  HDR görüntülerdeki kontrast ve renk aralığını geliştirir. Sonuç olarak bizlere, göze daha güzel görünen bir imaj sunar. Gnet mühendilerinin geliştirdiği Real HDR yazılımı sayesinde üç farklı pozlamada, üç ayrı fotoğraf oluşturup, bunların aydınlık ve karanlık kısımlarını karşılaştırıp, ardından bütün detayları içinde barındıran bir imajı yüksek kapasiteli işlemcisi ile size sunar.

G-Net Türkçe Aplikasyon


Tarihden gelen bir minnet ile G-Net firması Türk kullanıcısına herzaman sevgi ve saygı duymuştur. Bu nedenle GNet geliştirdiği tüm ürünlerde Türkçe dil desteğine özellikle önem vermektedir. G-Net Türkçe Wi-Fi uygulaması ile G-On Araç kamerasına bağlanarak onun fonksiyonlarına ulaşmak videolarını seyretmek çok pratik ve kolaydır. Trkçe uygulamanın basit menüsü ile kameranızın tüm özelliklerine hızlıca ulaşabilir son güncellemeleri telefonunuz üzerinden kameranıza uygulayabilirsiniz. Güney Kore Gnet System daima Türk tüketicisinin yanında olmaktan mutludur.

 

Akü Boşalmasına Karşı Akıllı Koruma


GNet G-on Araç kamerası belirli aralıklarda ayarlayabileceğiniz voltaj aralıkları ile araç akünüzü koruyarak Park Halinde kayıt imkanı sunar. Kamera park halinde kayıt yaparken belirlediğiniz voltaj aralıklarını, düzenli olarak ölçerek akünüzün deşarj olmasını engeller. Kameranız wi-fi uygulamasında ve sonradan seyredeceğiniz kayıtlarınız üzerinde daima aracınızın akü değerlerini görürsünüz. Gerek çalışırken gerek park halindeki değerleri görerek akünüzün gücünü ve durumunu anlayabilirsiniz. DC volt 3 uçlu kablo ile gelen cihazınızı aracınızın sigorta tablosu üzerinden ehil bir teknisyene bağlantısını yaptırarak sistemi devreye alabilirsiniz. Aynı sistem OBD bağlantı sisteminde de çalışır.

ADAS Otonom Sürüş Sistemi


ADAS güvenli sürüş sisteminin sunduğu LDWS / FVSA / FCWS sistemleri otonom sürüş özelliğinin önemli temellerini oluşturmaktadır. ADAS yazılımının sunduğu bu özellikler sayesinde, GPS ile aracın konumunu takip eden kamera, sürücü tarafından 50-90 km arasında ayarlanabilen hızlarda ani olarak şerit değiştirmesi , önünde araç durması veya arkadan araç yaklaşması gibi koşullarda sürücüyü uyarır.