Yukarı

Neden Blackvue DR590X

 Anasayfa / Neden Blackvue DR590X
 

FullHD Wi-Fi Premium Araç Kamerası


Amerika pazarın en çok tutulan araç kamerası olan Blackvue, Güney Kore araç kamerası sektörünün tartışmasız lideridir. Kolay wi-fi aplikasyonu ile hızlı bir biçimde kameranıza bağlanarak tüm verileri rahatça alabileceğiniz gibi isterseniz telefonunuza indirerek hemen paylaşabilirsiniz. Gerçek 7 katmanlı cam lensi, zor şartlara dayanan kalitesi ile uzun yıllar aracınızın en güvenilir şahidi olacaktır.

İki Seçenekli Bağlantı


Blackvue DR590X ile çıkan Park Modu DC Volt kablosu ile sigorta tablosu üzerinden kameranıza enerji alabileceğiniz gibi isterseniz Çakmaklık kablosu ile araç çakmaklığı üzerinden bağlayarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca kutu içeriğinden çıkan hafıza kartı ile ek bir hafıza kartı almadan kameranız elinize ulaşır ulaşmaz kullanabilirsiniz.

 

Pratik Kilitli Askılık


Blackvue DR590X askılık aparatları kilitli dönebilen başlığı ile istenirse araç üzerinden almak çok basittir. Kamera Uyumlu Format Sebest özelliği sayesinde hafıza kartını otomatik formatlayarak kullanıma hazır hale getirebilir. Çok komplike bir kamera ile uğraşmak yerine basit çözümler ile beklentinizi en üst düzeyde karşılar.

External GPS


Blackvue DR590X üzerinde şık led uyarıcılar ile kayıtta ve wi-fi özelliklerini görürken aynı zamanda opsiyonel GPS seçeneği ile hız ve konumunuzda video ya işletebilirsiniz. Kamera yüksek kapasiteli hafıza kartları ile isterseniz park modunda uzun süreli kayıtlar tutarken kutu içinden ayrıca çıkan çakmaklık kablosu ile isterseniz araç çakmaklığından enerji alırsınız.

 
 

Blackvue DR590X Araç Kamerası Videoları

Blackvue DR590X
Blackvue DR590X
Blackvue DR590X
 

Sony Starvis İmaj Sensör


Araç kameralarının çeşitli ışık ortamlarında net görüntülerle çekim yapma ihtiyacı vardır. Sony’nin görüntü sensörleri, gece çekimleri için uygun yüksek hassasiyet performansı sağlayarak bu ihtiyacı karşılar. Starvis, Cmos görüntü sensörlerinde araç kamerası ve güvenlik kameraları uygulamalarında arkadan aydınlatmalı piksel teknolojisidir. Bu sayede DR590X araç kameranız gece kullanımında özellikle karanlık noktalarda park halindeyken aracınıza zarar veren şahıs ve araçları çok detaylı kayıt altına alır ve bu detaylar karşı tarafın itiraz edemeyeceği kadar net ve detaylıdır. Gece görüntüleri çok daha az piksel kirliliğinde, gündüz kayıtları ise çok nettir.

Sony Starvis İmaj Sensör


Blackvue DR590X Araç Kameranız ile kusursuz sıralanmış döngüsel kayıtlarınızı 256 GB a varan yüksek kapasiteli kartlarda tutabiliyorken diğer yandan wi-fi özelliği ile tüm fonksiyonlarını kontrol edebileceksiniz.
Güvenilir ve kaliteli bir kameranın uzun yıllar kayıt yapması , çalışıp çalışmadığından kayıt yapıp yapmadığından emin olamadığınız sıradan ve ucuz olan kameraların kullanımından çok daha verimli ve faydalı olur. Yıllar içinde referens almanız gereken an geldiğinde kameranı o kaydı yapmış olmalıdır. Blackvue DR590X işte bu kaydı size muhakkak verir.