Yukarı

Neden BTM710-3

 Anasayfa / Neden BTM710-3
 

Büyük Araçların Güvenilir Dostu


BTM710-3 Ağır ve uzun vasıtaların liman ve inşaat firmalarının etraflarında ne olup bittiğini görmelerine yarayan , bunları kayıt altına alan, az enerji tüketirken çok iş yapan yüksek çözünürlüklü bir 4 lü sistemdir. BTM710-3 3 su geçirmez FullHD kamera ve 7inch 19,9 format ölçülerde yüksek kalite bir ekrana sahip olan bir ağır vasıta kayıt cihazıdır. Kutu içinde bulunan 20m uzunluğundaki kablolar ile uzun araçlar ve karavanlarda kurulumu istediğiniz açıya yapılabilen sistemlerdir.

Uygun Araç Tipleri


BTM710-3 Karavanlar , kamyonlar , uzun otobüslerde , tarım makinalarında , inşaat ve liman makinalarında çok rahat kullanılabilen ekranlar ve kameralardır. BTM710-3 üzerinde bulunan hafıza kartı slotuna takılan 128 gb kapasiteli kartlar ile uzun sürüle kayıtlar tutulabilir ve daha sonra bu kayıtlar seyredilebilir. IP68 standardındaki su ve toz geçirmez yüksek çözünürlüklü kameraların verdiği görüntü sinyallerini hem ekranından kullanıcıya gösterirken hem de kayıt altında tutar.

 

Bölünebilir Geniş Ekran


BTM710-3 7inch Yüksek Çözünürlüklü (High Definetion) 16:9 format bölünebilir ekranı ile kullanıcıya kusursuz bir görüntü sunar. Yüksek ışığın ve yansımanın olduğu ortamlarda dahi kamera ekranınız 500:1 contrast oranı ile detayları görmenize yardımcı olur. PAL/NTSC formatında görüntü veren monitör -20/+70 santigrad derecede servis verebilmesi yanısıra ayarlanabilir sağlam askılığı sayesinde araç içinde konsolda istenilen açı verilerek en iyi görüntünün kullnıcı tarafndan alınmasına imkan verir.

Infrared Su Geçirmez FullHD Kameralar


BTM710-3 e bağlanabilen kızıl ötesi yüksek çözünürlük kamerlar gece karanlığını kızıl ötesi yaydığı ışıklar ile aydınlatarak daha net görmenizi sağlar. Kamera demir braketi , koruma şapkası ve 20 m lik kablosu ile uzun araçlarda iş makinalarında istenen konuma kurularak ana ekran ile bağlantısı sağlanır.
Tetikleme kabloları sayesinde araç kulnıcısı geri vitese taktığında geri vites sola sinyalde sol kamera sağ sinyalde sağ kamera görüntüsü ekrana otomatik olarak gelir.

 

Yüksek Çözünürlüklü Ekran


Betoptek BTM710 yüksek çözünürlüklü HD ekranı parlak renkleri , çok ne görüntüsü iel yüksek ışığın olduğu ortamlarda dahi görüntünün net bir şekilde kullnıcıya ulaşmasını sağlar. Kamera üzerindeki TFHafıza kartı girişi sayesinde 128 GB hafızakartı kapasitesi ile aynı zamanda bağımsız kameralardan aldığı görüntüleri kullanıcı için depolar.

Göz Almayan Dokunmatik Tuşlar


Betoptek BTM710 üzerindeki göz almayan dokunmatik mavi tuşlar ile ekranı kullanmak çok kolay. Ayarlanabilir demir askılığı yanı sıra ekran üzerindeki güneşlik kullanım kolaylığı sağlarken 4 pinli bağlantı fişi ve uzaktan kumandası ile kamyo kupası içinde kullnıcı uzakta olsa dahi ekranı kontrol edebilir.