Yukarı

Neden Gnet GON3

 Anasayfa / Neden Gnet GON3
 

QHD 2K Yüksek Çözünürlük


GON3 ön kamerasında QHD 2K (2560 X 1440) yüksek çözünürlüğü ile araç etrafındaki tüm detayları plakaları size sunar. Özellikle Fahri Trafik Müfettişlerinin , şirket denetleme araçlarının , gezi severlerin ihtiyaç duyduğu detaylı ve net görüntülere Gnet GON3 QHD 2K ile ulaşabilirsiniz. GON3 iç infrared kamerası yanı sıra arka iç kamerası seçeneği sunarken GON3T1 modeli iç infrared kamera yanısra Su geçirmez infrared arka kamera seçeneği sunmaktadır.

3 Bağımsız Online Kamera


GON3 birbirinden bağımsız 3 geniş açılı kamerası ile araçta 3 farklı açıyı kayıt altına alırken istenirse bir LTE modem bağlantısı ile Online bağlantı imkanı sunar. Gnet Sytems firmasının Bulut özelliği https://cloud.gnetsystem.com ile verileri online olarak sitemden almanızı sağlar. GPS anteni sayesinde GeoFence özelliğini kullanarak aracın belirli bir çap km içinde çalışmasını sağlarken bu sınırdan çıktığınızda size bildirim gelir. İç kamerası infrared özellikte olup karanlıkta da kayıt yapma imkanı verir.

 

3 Açıdan Geniş Görüntü


Gnet GON3 ile araç enerjniz belirleyeceğiniz voltaj altına düştüğünde kaydı otomatik olarak kapatan akıllı bir Safe Guard işlevine sahiptir. Belirleyeceğiniz voltajı kameranız ölçtüğünde kamera aracın aküsünü korumak için gücü keser. Ayarlar doğrudan özel GNET PC GÖRÜNTÜLEYİCİ üzerinden yapılabilir ve araç voltajı kontrol edilirken aracın kayıtlı videosu kontrol edilebilir. Akıllı telefon wi-fi bağlantısı sayesinde Türkçe GNET APP aracılığıyla kablosuz olarak bu fonksiyonları ayarlayabilirsiniz.

LBP Akü Koruma


Gnet GON3 modelinde araç enerjiniz belirleyeceğiniz voltaj altına düştüğünde kaydı otomatik olarak kapatan, akıllı bir Safe Guard işlevine sahiptir. Uygulama üzerinden seçeceğiniz voltajı kameranız ölçtüğünde, kamera aracın aküsünü korumak için gücü keser. Ayarlar doğrudan GNET PC GÖRÜNTÜLEYİCİ üzerinden yapılabilir ve araç voltajı kontrol edilirken aracın kayıtlı videosu kontrol edilebilir. Akıllı telefon wi-fi bağlantısı sayesinde Türkçe GNET APP aracılığıyla kablosuz olarak da bu fonksiyonları ayarlayabilirsiniz.

 
 

Gnet GON3 Araç Kamerası Videoları

Gnet GON3
Gnet GON3
Gnet GON3
 

H265 Video Codec (HEVC)


Gnet GON3 ün önemli özelliklerinden biride H265 sıkıştırma oranıdır. Gnet modellerinin en güvenilir özelliği videoları arasında kesinlikle boşluk bırakmamasıdır. Çektiğini zannettiğiniz bir enstanteneyi görememek çok can sıkıcıdır. Gnet gerek video codec gerekse JDR formatı ile kesinlikle buna izin vermez. H.265 sıkıştırma oranı, H.264'ten 2 kata kadar daha yüksek bir veri saklama imkanı verir. Ultra Verimli Sıkıştırma teknolojisi olan H.265, videoyu olumsuz etkilemeden daha fazla verinin sıkıştırılabileceği anlamına gelir. H.265'li 256GB SD kartınız, H.264'lü 512GB SD karttan daha fazla veri içerebilir.

Gerçek HDR


Gnet GON3 HDR (High Dinamic Range) özelliği sayesinde gün batımı , sabah erken güneş doğarken yada tünel çıkışlarında oluşan dengesiz ani yüksek ve düşük ışıklı ortamlarda devreye girerek görüntünün daha yumuşak ve ışık kirliliğinden arındırılmış olarak daha belirgin kontrast da kaydedilmesini sağlar. Kamera kayıt yaparken 3 farklı pozlama ile kayıt yapar ve dördüncü bir pozlama ıle karanlık ve aydınlık noktaları ayıkladıktan sonra en iyi video resmini kayda alır . Bu işlemi saniyede 3 kare olarak çektiği kayıtlar içinde 3 ayı pozlama ve son pozalam şeklinde yüksek işlemci hızı gerektiren üst kalite işlemcisi ile gerçekleştirir.