Yukarı

Neden Gnet N2

 Anasayfa / Neden Gnet N2
 

Ön Arka Full HD Detay


GNet mühendislerinin geliştirdiği Gnet N2 modeli ile 2. kamerasını 3 ayrı özelik de kamera bağlanarak kullanılabilme seçeneği getilmiştir. Böylece 2. kamera çok karanlık ortamlarda kullanılacak ise IR Led li N2i olarak veya dış mekana bağlanılmak isteniyor ise N2T olarak seçme imkanı vardır. Wi-Fi bağlantı ve Türkçe Aplikasyon seçeneği ile akıllı telefonunuz ekranı kamera ekranınız olur. Eğer araç içerisinde bir Wi-Fi özelikli Android medya player var ise kameranızı bu cihaza bağlayarak ön ve arka görüntüyü araç içen alma imkanınız olur. Ekrandan kamerayı bir geri görüş kamerası gibi kullanabiliriniz.

Karanlık Ortamlar Sorun Değil


Gnet N2 karanlık mekanlarda kullanım opsiyonuda sunar. N2i modeli insan gözünün göremediği Kızıl ötesi ışıkla ortamı aydınlatarak daha detaylı iç mekan videoları kaydedilmesini sağlar. Gece karanlığında bir ticari araçta şöforün veya yolcuların durumu kayıt altına alınmak isteniyor ise N2i modeli bu beklenti için en iyi çözümdür. Kızılötesi ışık sayesinde, gün ışığının ya da ek aydınlatmaların olmadığı alanlarda kamera lenslerinin kızıl ötesi ışıklarla karanlık ortamdaki detayları kullanıcıya aktarması sağlanır. Gnet N2i modeli iç kamerası araç içine Ir led leri sayesinde şoförün gözünü rahatsız etmeden karanlık ortamın kayıt altına alınmasını sağlar.

 

N2T Truck


GNet N2t seçeneği ile dış mekan uyumlu 2. kamera kullanım imkanı. Kamton kasasının uzunluğuna uyumlu IR led ile karanlık mekanlarda kullanıma uygun profesyonel araç kamerası. Filoların dayanıklistenirse ılık ve uzun kayıt beklentilerini kaşılarken dış mekanda da kullanılabilen araç kamerası.

N2T ModelSeçeneği


Gnet N2 kamyonlarda dış mekan veya kamyon kasası içi için kullanılan N2T model seçeneği mevcuttur. N2T modelinde dış mekanda kamera kullanmak isteyen veya iç mekanda kapalı kamyon kasası içine kamera konumlandırmak isteyen firmalar için ideal bir çözüm sunar. 2.kamera IR Led özelliği sayeseinde çok karanlık ortamda mekanı aydınlatarak kaydın ayrıntılı olmasını sağlar.

 
 

GNet N2 Araç Kamerası Videoları

GNet N2
GNet N2
GNet N2
 

Dayanıklı Tasarım


GNet N2 yüksek sıcaklıklara dayanım gösterebilen bir yapıda oluşturulmuştur. Bu sayede bir çok markada yaşanan yüksek sıcaklıkta kendini kapatıp açma , kaydetmeme gibi problemleri size yaşatmaz. Araç içinde park halinde oluşan 80 dere sıcaklıklara kadar cihazınız rahatlıkla çalışır. İçinde pil bulunmaması aşırı sıcaklıklarda pilin akarak cihaza veya araca zarar verme riskini ortadan kaldırır.

Park HalindeAkü Koruma


Gnet N2 Araç Kamerası kutusunda 3 uçlu DC Volt kablosu ile gelir. Bu kablo sayesinde kameranızı araç sigorta tablosu üzerinden direk araç enerjisine bağlayabilirsiniz. Böylece aracınız park halinde iken N2 Park Moduna geçerek çalışmaya devam eder. Bu esnada Gnet yazılımı düzenli olarak araçtan gelen enerjiyi ölçerek , menüden ayarlayacağınız 11.3V ile 12.3 volat aralığında enerjiyi hissederek kendini kapatır. Böylece akünüz boşalmayacağı gibi park halinde aracınızı rahatsız edenleri, çarpıp kaçanları da kaydınızda tutarsınız.

 

Wi-Fi Cihazların İnterneti


Gnet N2 Araç Kamerası, kullanıcılarına 21.yy teknolojisi olan Cihazların interneti özelliğini yani cihazların birbirini tanımasını ve özeliklerinden faydalanması imkanını sunar. Bu sayede akıllı telefonunuz kameranızın ekranı haline gelir. İsterseniz uzaktan aracınıza bağlanabilir ( 10m yaklaşık mesafe) , isterseniz dosyalarınızı telefonunuza indirebilir , kamera ayarlarınız Wi-Fi kablosuz bağlantı sayesinde pratik bir biçimde yapabilirsiniz. Bununiçin Gnet size Türkçe olarak kullanabileceğiniz pratik bir uygulamayı hem Android hemde Ios işletim sistemlerinde sunar.

ADAS Sistem


ADAS güvenli sürüş sisteminin sunduğu LDWS / FVSA / FCWS sistemleri otonom sürüş özelliğinin önemli temellerini oluşturmaktadır. ADAS ın sunduğu bu özellikler sayesinde, GPS ile aracın konumunu takip eden kamera, sürücü tarafından 50-90 km arasında ayarlanabilen hızlarda ani olarak şerit değiştirmesi , önünde araç durması veya arkadan araç yaklaşması gibi koşullarda sürücüyü uyarır.

 

Park Modu / Hareket Sensörü


Gnet N2 Park moduna geçtikten sonra harket sensörleri sayesinde önünde herhangi bir hareket olduğu anda her iki kamerasını devreye sokarak Park dosyası oluşturur. Böylece aracınızın park halindeyken başına gelebilecek olumsuzluklar kaydınızda kalır. Park modu aracınızdaki gözlerinizdir. Bu özelliğin Düşük Voltaj Kesme sistemi ile entegre çalışması ile aracınızın enerjisini de korumuş olursunuz.

Gece görüşü / Night Vision


GNet arge çalışmaları sonucunda Gece Görüş özelliğini dahada geliştirerek Süper Night Vision özelliğini Gnet N2 ye kazandırmıştır. Bu özellik sayesinde gece karanlık bölgelerdeki kayıtlar çok daha detaylı ve açık şekilde seçilebilir. Ortamda az miktarda olan ışığı lens toplayarak özel geliştirlmiş görüntü sensörü ve işlemcisinin uyumu ile size çok daha aydınlık ve anlaşılabilir bir imaj temin eder.