Yukarı

Neden Gnet GONX

 Anasayfa / Neden Gnet GONX
 

Compact Şık Tasarım


Üstün Gnet mühendisliğinin 2023 yılında geliştirdikleri Gnet GonX yüksek çekim kalitesi , Türkçe aplikasyon üzerinde pratik bir biçimde bağlanma imkanı veren compact sınıf 2 kameralı bir modeldir. Süpercapacitör özelliği sayesinde içerinde pil bulundurmayan kamera Lityum pillerin bir süre sonra akma bozulma ve cihazı bozma gibi sorunlarını ortadan kaldırır. Böylece kameranız zor şartlarda dahi size yıllarca veri aktarımı yapar.

2 Kameradan Aynı Anda FullHD İmaj


Gnet GonX ön ve arka kamerasından ayrı ayrı 1920x1080p 30 fps FullHD görüntü kaydederek, videoları Gnet Mühendisliğinin geliştirdiği JDR formatında saklar. Bu format sistemi sayesinde 1 er dk olarak sıralanan görüntüler arasında en ufak boşluk olmadan kamera verileri toplar. Böylece herhangi bir görüntüye ihtiyacınız olduğunda araç kameranız size kayıpsız olarak bu görüntüyü sunar. Özel gösterici programı sayesinde bilgisayarınıza yedekleme yaparak MP4 formatında da otoriteye kanıt olarak sunabilirsiniz.

 

Güvenlik Led Işıkları ile Caydırıcı


Gnet GonX aracınızda fazla göze batmasını istemediğiniz ama olmazsa olmaz gördüğünüz bir ihtiyaçtır. Sesli ve sesiz kayıt yapabilen GonX yüksek sıcaklıklarda dahi size kesintisiz bir kayıt imkanı sunar. Harici olarak bağlanabilen GPS modülü sayesinde kayıtlarınızda aracın hızını ve Google Maps bağlatışı ile konumunu rahatlıkla görebilirsiniz. Her iki ünitedeki güvenlik led ışıkları ile park halinde hırsızları caydıran bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

Park Halinde Time Laps


Gnet GonX park halinde size TimeLaps özelliğini sunarak çok daha fazla kaydı park halinde yapmanızı ve aynı anda kameranız hafıza kartını verimli kullanmanızı sağlar.
Park modunda Time Laps özelliğini otomatik olarak çalıştıran GonX her 1 sn ye 1 resim depolayarak, aracınızın park halinde iken çok daha fazla görsel kayıt tutmasını sağlar.

 
 

Gnet GONX Araç Kamerası Videoları

Gnet GONX
Gnet GONX
Gnet GONX
 

Son Teknoloji HDR


Gnet GON3 HDR (High Dinamic Range) özelliği sayesinde gün batımı , sabah erken güneş doğarken yada tünel çıkışlarında oluşan dengesiz ani yüksek ve düşük ışıklı ortamlarda devreye girerek görüntünün daha yumuşak ve ışık kirliliğinden arındırılmış olarak daha belirgin kontrast da kaydedilmesini sağlar. Kamera kayıt yaparken 3 farklı pozlama ile kayıt yapar ve dördüncü bir pozlama ıle karanlık ve aydınlık noktaları ayıkladıktan sonra en iyi video resmini kayda alır . Bu işlemi saniyede 3 kare olarak çektiği kayıtlar içinde 3 ayı pozlama ve son pozalam şeklinde yüksek işlemci hızı gerektiren üst kalite işlemcisi ile gerçekleştirir.

Sony Starvis Imaj Sensör


Araç kameralarının çeşitli ışık ortamlarında net görüntülerle çekim yapma ihtiyacı vardır. Sony’nin görüntü sensörleri, gece çekimleri için uygun yüksek hassasiyet performansı sağlayarak bu ihtiyacı karşılar. Starvis, Cmos görüntü sensörlerinde araç kamerası ve güvenlik kameraları uygulamalarında arkadan aydınlatmalı piksel teknolojisidir. Bu sayede Gnet GonX araç kameranız gece kullanımında özellikle karanlık noktalarda park halindeyken aracınıza zarar veren şahıs ve araçları çok detaylı kayıt altına alır ve bu detaylar karşı tarafın itiraz edemeyeceği kadar net ve detaylıdır.
Gece görüntüleri çok daha az piksel kirliliğinde, gündüz kayıtları ise çok nettir.