Yukarı

Neden FineVu LX200

 Anasayfa / Neden FineVu LX200
 

Kore’nin 1 Numarası Türkiye’de


Japonya’nın en beğenilen araç kamerası FineVu artık Türkiye’de. PilotCam çatısı altında Türk tüketicisinin hak ettiğine inandığımız kaliteyi getiren mühendislerimiz şimdide Kore’nin en önemli elektronik üreticilerinden Fine Digital Inc. Firmasının üst düzel kameralarının Türkiye dağıtımını yapmakta. FineVu LX200 IPS 3.5 LCD tam dokunmatik ekranındaki kilit sistemi ile yüksek kalite işlemcisinin kusursuz görüntü kalitesi ile size araç kamerasında kusursuz bir deneyim yaşatır. 155 derece gerçek cam lens ile yüksek çözünürlüklü FullHF kayıtları üzerindeki profesyonel Samsung Hafıza kartına yüksek kalitede kaydeder. Yüksek sıcaklık sistemi ile kendini korurken akü deşarj engelleme sistemi ile aracınızı ADAS asistan sistemi ile sizi korur.

Videolarınız Koruma Altında


Araç kameranızda bazı görüntüler otoriteye delil olarak kullanılabileceği gibi birçok size özel bilgiyi de barındırabilir. Bu nedenle FineVu tıpkı telefonunuz gibi başkasının kameranıza giriş yapmasını engelleyebilir. FineVu LX2000 e kamera ekranınız üzerinden Güvenlik Şifresi oluşturabilirsiniz. Kameranızın 3.5 inch boyutundaki son teknoloji IPS ekranı size videolarınızı her açıdan anlaşılır ve net gösterirken kamera menüsü üzerinden Güvenlik Anahtarı atama, AFAS ayarları gibi bir çok işlemi beraber yapma şansını verir.

 

Otomatik Gece Görüş Ayarı


OTOMATİK GECE GÖRÜŞÜ, FineVu LX2000'in görüntü yakalanması zor ortamlarda net ve dengeli video kaydetmesini sağlar. Gece yollarda, yeraltı otoparkları ve tüneller de hatta güneşin önden vurduğu çok parlak gün ışığı ortamlarında FineVu patentli OTOMATİK GECE GÖRÜŞÜ, her koşulda otomatik ayar yaparak en uygun video kalitesini (parlaklık ve netlik) sağlar. Her türlü ayrıntıyı kaydettiğinden emin olduğunuz son teknoloji bir araç kamerası yanınızda en güvenilir şahidiniz olacaktır.

Geniş Açılı Kaliteli Lens


İyi bir araç kamerasında en önemli özelliklerden biri geniş açılı kaliteli bir lensin kamerada kullanılmış olmasıdır. Yarı plastik kalitesiz lensler yüksek sıcaklıklarda bir süre sonra görüntü bozulmalarına , istenilen çözünürlük değerlerine ulaşılamamasına neden verir. Finevu LX2000 de kullanılan 155 derece açılı gerçek cam lensler imajın 1920x1080 pixel çözünürlükte tam olarak görüntü sensörüne ulaştırılmasını sağlar. Üstün Cmos görüntü sensörleri ile Otomotik Gece Görüş görüntü optimizasyonu işlemine tabi olan imajlar kameranızın yüksek kaliteli videoları kaydeden Samsung Profesyonel hafıza kartları ile beklentiniz üzerinde netlikte size FullHD kayıtlar sunar.

 
 

FineVu LX200 Araç Kamerası Videoları

FineVu LX200
FineVu LX200
FineVu LX200
 

Park Halinde Kameranız Çalışırken Akünüz Güvende


Finevu LX200 araç kamerasında ayarlanabilen akü koruma özelliği sayesinde kameranızın çalışırken akünüz boşaltması korkusuna son. Kameranız ayarlayacağınız voltaj eşiğine kadar kusursuz çalışacak ve kendini kapatarak size kontak enerjisi bırakacaktır. Park halinde hareket ve darbe sensörleri ile her an kayıt da hazır bekleyecek olan kameranız en az enerji sarfiyatı moduna geçerek araç enerjisinden minimum seviyede enerji çeker.

Sesli Geçmiş Raporu ve Format Free Teknoloji


Arabaya bindiğinizde FineVu LX2000, araç park halindeyken algılanan olay geçmişini bildirir, size seli olarak bildirid. Böylece siz yokken bir olay olup olmadığını, ne olduğunu kontrol etmeyi kolaylaştırıyor.Format Free Max teknolojisi, micro SD hafıza kartının manuel olarak yeniden formatlanması ihtiyacını ortadan kaldırır, Ek olarak, bellek kartı ömrünün uzatılmasına ve güvenilirliğin artırılmasına katkıda bulunur.

 

Yüksek Sıcaklık Koruma


Araç kameralarını yıpratan en öneli etkenler iklim şartlarıdır. Güneşe karşı park edilmiş bir araçta meteryal sıcaklıkları 85 dereceye kadar çıkabilmektedir. Dayanıklı parçalardan inşa edilmemiş bir araç kamerasının size bir sezondan fazla hizmet vermesi çok zor olur. FineVu LX2000, verimli ısı tahliyesi için tasarlanmıştır. Ek olarak, kamera yüksek sıcaklık korumasına sahiptir. Araç kamerasını ve depolanan video dosyalarını güvenli bir şekilde koruyan işlevi vardır. Ortam hava sıcaklığı yükseldiğinde ve belirli bir seviyenin üzerine çıktığında, aşırı ısınmayı önlemek için LX2000 otomatik olarak kapatılır. Böylece cihaz ve mevcut kaydedilmiş dosyalar korur. Bu durum ağırlıklı olarak araç park halindeyken oluşur. Araç kullanımı esnasında araçta kullanılan klima kamera ısınmasını da engelleyecektir.

Çok Daha Canlı IPS Ekran


LX200 Araç kamerasında kullanılan LCD ekran eski TN Panellerden farklı olarak son teknoloji cep telefonlarında da kullanılan IPS ekranlardır. IPS ekranlar %15 den fazla enerjiyi daha az kullanırken imajları her açıdan çok daha canlı görmenizi sağlar. Yüksek çözünürlüklü (800x480) IPS LCD ekran, Full HD videonun daha net ve keskin görüntülerini sunmaya uygundur. Geniş LCD dokunmatik ekranda anında video oynatın, ADAS Plus için görsel/sesli uyarılar dahil ayarları değiştirin. LX200 de bulunan ADAS Plus sürüş destek sistemi ile kullanıcıya trafikte sesli ve görüntülü olarak IPS ekranından uyarılar verir. Özellikle şerit kaymalarında önemli bir yardımcıdır.