Yukarı

Neden Gnet GX3i

 Anasayfa / Neden Gnet GX3i

 

 

3 Kanallı Kamerada Son Teknoloji


GNet GX3i 3 kanallı kayıt da son teknolojiyi arayanlar için ideal bir kameradır. 3 Kanal ayrı ayrı kayıt yaparak 512Gb a kadar yüksek kapasiteli hafıza kartlarına kayıt yapabilen GX3i bir alt modeline göre H265 Video sıkıştırma programı ile aynı hafıza kartına çok daha fazla kayıt depolar. 60 fps kayıt yapan ana ünitesi ile en öneli olan ön kayıt da ağır çekim oynatma imkanı vardır. Kullanıcı, 3 kanalın videolarını IPS özellikli tam dokunmatik LCD ekranından ayrı ayrı görebildiği gibi ayrıca wi-fi desteği ile akıllı telefon üzerinden de görebilir. Gnet GX3i çok açılı kayıt beklentisi olanlara , aracın tüm alanlarını kayıt altında tutmak isteyen kullanıcılara ideal çözüm bir çözüm sunan Online kullanılabilen son teknoloji bir kameradır.

3 Kamera Gereken Tüm Ticari Araçlar İçin


Gnet GX3i ; Yolcu taşıyan ticari araçların iç mekanlarında özelikle gece kayıtları için ideal kameradır. Ana ünite Gerçek HDR Full HD görüntü kalitesiyle dikiz aynası altında ön de 150 derece açıyla, 2. arka kamera yine FullHD olarak 150 derece açıyla arka trafik kaydını ve iç kamera 150 derece açıyla IR led özelliği ve Full HD kaydıyla iç mekanı kayıt altında tutar. Gnet patentli Night Vision özelliği yanısıra iç mekan kamerasının Infra Red Kızıl Ötesi ışık yayarak yaptığı kayıt detaylar için önemli bir özelliktir. GX3i nin hem Windows hemde Ios tabanlı cihazlarında çalışabilen özel gösterici programı sayesinde bu 3 faklı açıdan alınan görüntüler size çok daha detaylı bilgi verecektir.

 

IPS Tam Dokunmatik LCD Ekran


GNet GX3i 3.5 inch IPS özellikli ekranı ile videolar çok daha canlı ve detaylı. IPS ekranlar 178 dereceye kadar görüş açısı sunarlar. Yani nereden baksanız ekranı düz bakıyormuşsunuz gibi görürsünüz. Ayrıca IPS ekranlar renk ve görüntü kalitesi bakımından gerçeğe en yakın görüntüyü sunar. IPS ekranlar diğer ekranlara göre daha az enerji tüketirler. Bu nedenle de tercih edilirler. (TN LCD ekranlara göre %15 daha fazla enerji tüketir.) IPS ekranların LCD ekranlara göre tepki zamanları daha uzundur. Buda kamera ekranının yüksek sıcaklıklarda sert iklim şartlarında kullanılsa bile uzun yıllar size hizmet etmesini sağlar

ADAS 2.0 Sürüş Asistan Sistemi


GNet GX3i çok daha hassas olan ADAS 2.0 sürüş destek sistemine sahiptir. Bu sistem sürücünün dalgınlıkla şeritden kaymalarında , önünde engel hissettiğinde , arka araç yaklaşmalarında sizi sinyal ile sesli uyarır. ADAS sürüş asisten sistemi GPS anteni ile çalışmaktadır. GPS aynı zamanda aracın hız ve konumunu kaydettiği video ya işler ve kullanıcı daha sonra Gnet Özel Gösterici programından bu verileri inceleyerek hız ve konumunu otoriteye sunabilir. Gnet Araç kameralarında External olan GPS girişi bu özelliği kullanıp kullanmama isteğini opsiyonel hale getirmiştir.

 
 

GNet GX3i Araç Kamerası Videoları

GNet GX3i
GNet GX3i
GNet GX3i
 

Aracınızı Online Seyretmek mi İstiyorsunuz?


Gnet GX3i size online görüntü aktarımı imkanı sunar. Aracınız Dünyanın neresinde olursa olsun internet üzerinden kameranız görüntülerini takip edebilirsiniz. Aracınıza kuracağınız bir LTE (Seyyar Modem) cihazı ile 4G ve 5G sistemleri üzerinden canlı olarak cihazınıza bağlanabilir ister park halinde ister hareket halindeki görüntülerinizi görebilirsiniz. Park halinde aracınıza bir darbemi oldu bunu telefonundan denetleyebilirsiniz Geofence özelliği ile belirleyeceğiniz bir çap içinden aracınızın ayrılması halinde size haber vermesini sağlayabilir bir takip cihazı gibi o anda aracınızın nerede olduğunu tespit edebilirsiniz.

Fahri Trafik Müfettişlerinin Kullanımına Uygun


Fahri Trafik Müfettişliği müessesesi trafik güvenliğinin artırılması amacı ile tüm gelişmiş ülkelerde desteklenen bir sistem. Her ne kadar Fahri Trafik Müfettişlerinin kestikleri cezalar itiraza kapalıysa da bu sorumlulukta olan kişilerin yapılan ihlallere kaydı tutmak istemeleri doğru bir tercih. Mahkemeye giden itirazlarda araç kamerası kayıtları önemli bir delil teşkil etmektedir. Bu noktada 3 açıdan kayıt yapabilen Gnet GX3i nin otoriteye sunacağı kayıt ve detay tek kanallı bir kameraya nazaran çok daha önemli ve detaylı olacaktır. Yüksek kapasiteli ( 512Gb a kadar) hafıza kartları ile kullanılabilen Gnet GX3i bu sayede yedeklemeye hemen fırsat bulamayan kullanıcılara süre kazandırmış olacaktır.

 

Karanlık Ortamlarda İçin IR Led İç Kamera


Gnet GX3i modeli iç kamerası araç içine Ir led leri sayesinde kızıl ötesi ışık vererek şoförün gözünü rahatsız etmeden karanlık ortamın kayıt altına alınmasını sağlar. Güvenlik kameralarında gece görüşü sağlamak için yaygın olarak IR led yani kızılötesi aydınlatma teknolojisinden yararlanılmaktadır. Kızılötesi ışık sayesinde, gün ışığının ya da ek aydınlatmaların olmadığı alanlarda, kamera görüntü sensörlerinin kızıl ötesi ışık sayesinde kaydettiği imajı açarak daha detaylı bir video kaydı sağlanır.

Wi-Fi Bağlantı Türkçe Uygulama


Gnet GX3i Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliği ile akıllı telefonunuza bağlanabilir. Gerek IOS gerek Android işletim sistemlerinde çalışan Gnet uygulaması sayesinde isterseniz araç içndeki bu özelliğe sahip ekranlar ile bağlantı kurarak arka veya iç kamera görüntüsünü daha büyük bir ekrana alabilir araç içindeki diğer yolcuları veya araç arkasındaki trafiği kontrol edebilirsiniz. Gnet’in Türkiye pazarına verdiği önemle hazırlanan Türkçe aplikasyonu sayesinde Gnet Uygulamasına bağlanmak çok basit ve kullanımı çok pratik. Ayarlarınızı mı yapmak eski kayıtlarınızımı kontrol etmek istiyorsunuz kameranıza bağlanın yeterli.