Yukarı

Neden Gnet G6

 Anasayfa / Neden Gnet G6
 

Her Özelliği Türkçe Kolay Kamera


GNet mühendislerinin Türkiye için geliştirdiği özel Türkçe menü Türkçe Sesli Yönlendirme ve Türkçe Uygulama ile Gnet G6 modeli kullanımı çok pratik bir Araç Kamerasıdır. Wi-Fi bağlantı ve Türkçe Aplikasyon seçeneği ile akıllı telefonunuz yada araç içindeki Android işletim sistemli bir medya player a görüntü alabilirsiniz. Ekrandan kamerayı bir geri görüş kamerası gibi kullanabilirsiniz. 2. Kamerasını araç içinde istediğiniz noktaya kurabilirsiniz.

Döngüsel Kayıt


Gnet Araç kamera modellerinin en önemli özelliklerinden biri JDR görüntü formatı sayesinde döngüsel kayıtlarında kesinlikle boşluk yapmamasıdır. Kamera 1 er dk lık Normal dosyalarını ve 30 sn lik Olay ve Park dosyalarınıkusursuz bir biçimde sıralı olarak kaydederek görüntüler arasında kesinlikle boşluk bırakmaz. Bu sayede herhangi bir veriye ihtiyaç duyduğunuzda bu detaylara rahatlıkla ulaşabileceğinizin gönül rahatlığında yanınızdaki en güvenilir şahidiniz olan Gnet G6 kameranız kayıtlarına ister telefonunuzdan , ister kamera ekranından isterseniz de bilgisayarınızdan bakabilirsiniz.

 

Ek Aparat Gerketirmeyen Üstün Özellikler


GNet G6 Araç Kamerasında son teknolojinin yanı sıra kaliteli bir araç kamerasında olması gereken diğer özellikleri de bulacaksınız. Araç içinde oluşan yüksek sıcaklıklara dayanabilen cihazınız format gerektirmeyen özelliği ile hafıza kartını kameraya taktığınızda size hiçbir uğraş bırakmadan formatlayarak kayda başlar. Yüksek kapasiteli hafıza kartları ile uzun süreli kayıtlar tutabilirsiniz. Kamera üzerindeki güvenli ledi kötü niyetli kişilerin kameradan uzak durmasını sağlarken , GPS portuna bağlayabileceğiniz harici GPS modülü ile kayıtlarınız esnasındaki hız ve konumunuzu detaylı veri olarak görebilirsiniz. Park halinde kameranızın yapacağı kayıt siz yokken oluşabilecek hasarların en iyi delili olacaktır.

GPark Modu ve Akü Koruma


Gnet G6 Park moduna geçtikten sonra harket sensörleri sayesinde önünde herhangi bir hareket olduğu anda her iki kamerasını devreye sokarak Park dosyası oluşturur. Böylece aracınızın park halindeyken başına gelebilecek olumsuzluklar kaydınızda kalır. Park modu aracınızdaki gözlerinizdir. Aynı şekilde bark halindeki darbeleri algılayan G sensörü sayesinde çarpıp kaçma olaylarında elinizdeki en güvenilir ip ucudur. Park Modu ayarlanabilir Voltaj Kesme sistemi ile entegre çalışması ile aracınızın enerjisini de korumuş olursunuz.

 
 

Gnet GON3 Araç Kamerası Videoları

Gnet G6
Gnet G6
Gnet G6
 

ADAS Güvenlik Sistemi


G6 Araç Kameranıza takacağınız hariç GPS modülü sayesinde LDWS şerit takip sistemi size şerit kaymalarında uyarı verir. ADAS özelliğinin sunduğu bu sistem sayesinde, GPS ile aracın konumunu takip eden kamera, sürücü tarafından 50-70 km arasında ayarlanabilen hızlarda ani olarak şerit değiştirmesi durumunda, sistem sizi uyararak sürücüye hattan ayrıldığını bildirir. FVSA özelliğini sayesinde kamera 2-3 metre arası mesafede aracın önünde duran aracı algılayarak hareket etmesi esnasında aniden durup durmayacağı konusunda onu takip eder ve sürücüye adeta kılavuzluk yapar.

Gece Görüş Night Vision


Araç kamerası kullanıcılarının en çok merak ettikleri konulardan biri kameralarının gece kayıtları ve onu destekleyen sistemlerdir. G6 modelde isterseniz gece kayıtlarınızın parlaklığını seçme özelliği de vardır. Gnet Systems patentli GNET ISP (image signal processing) sistemi sayesinde görüntü tekrar işlenerek netleştirilir. Çok karanlık bir noktada gece kayıtlarınız daha pikselli olabilir ve Gnet bunu minimum seviyeye çeker.