Yukarı

Neden Nefu Plabo

 Anasayfa / Neden Nefu Plabo
 

Nefu Bilinci


Nefu yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olan teknoloji geliştirmeye devam ediyor. Çocuklarımızın daha iyi bir Dünyada yaşaması için insanların ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmek. Bu, Nefu nun vizyonu ve felsefesidir. Bu felsefeye dayanarak, Nefu otomotiv after market pazarında ihtiyaç duyulan teknolojiyi ve ürünleri kaliteden taviz vermeden geliştirmektedir. Plabo Araç Kamerası bu Felsefe ve filozofinin en son ürünüdür.

Sony Starvis ile Geceyi Aydınlatın


Araç kameralarının çeşitli ortamlarda net görüntülerle çekim yapma ihtiyacı vardır. Sony’nin görüntü sensörleri, gece çekimleri için uygun yüksek hassasiyet performansı sağlayarak bu ihtiyacı karşılar. Starvis, Cmos görüntü sensörlerinde araç kamerası ve güvenlik kameraları uygulamalarında arkadan aydınlatmalı piksel teknolojisidir. Bu sayede Plabo araç kameranız gece kullanımında özellikle karanlık noktalarda park halindeyken aracınıza zarar veren şahıs ve araçları çok detaylı kayıt altına alır ve bu detaylar karşı tarafın itiraz edemeyeceği kadar net ve detaylıdır.

 
 

Nefu Plabo Videoları

Nefu Plabo
Nefu Plabo
Nefu Plabo
 

Wi-Fi ile Akıllı Telefonunuz Ekran


Plabo çift kameralı Full Hd araç kamerası geliştirilmiş pratik aplikasyonu sayesinde Ios veya Android tabanlı telefonunuzdan kayıtlarınızı kolayca bir başkasıyla paylaşılmasını sağlar. Kayıtlarınızda istemediğiniz bir bölümü çıkarmakmı istiyorsunuz? Yine Plabo aplikasyon sayesinde bu işlemi kolayca yapabilir görüntülerinizi çok çabuk ve kolayca sigorta eksperinizle, polisle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

NEFU FELSEFESİ ARACINIZ ÖZEL ALANINIZ


Aracınızda yaptığınız kayıtların bazen sesli olmamasını isteyebilirsiniz. Özel bir telefon konuşması veya görüşmenin kameranız güvenliğinizi kaydederken sesi kaydetmemesini isteyebilirsiniz. Bu noktada Nefu felsefesi ile kullanıcının pratik bir biçimde sesli kaydı durdurabilmesi hedefleyerek, bu özelliği menüye girme zahmeti göstermeden hemen Uygulayabilme imkanı getirilmiş. Sol tuşa basın, 512 GB hafıza kartı desteği ile sorunsuz çalışan cihazınızda sesli kaydı durdurun.

 

Park Halinde Hareket Algılama ve Darbe Sensörü


Nefu Plabo da düşük darbeleri de algılayan üstün kalite de bir hareket sensörü vardır. Siz olmadığınızda arabanızın başına gelebilecekleri rahatlıkla kaydettiği gibi hareket olmadığı anlarda stanbye konumuna geçerek hafıza kartını optimum şekilde kullnır. 256 Gb hafıza kartını destekleyebilen üstün Nconnect işlemcisi sayesinde çok uzun sürelerde kaydını depolayarak , birkaç gün sonra aracınızda gördüğünüz hasarın nereden kaynaklandığını bu uzun kayıt süreleri içinde kolayca bulabilirsiniz. Kameranız kayıtlarını bölümlere bölerek detaylandırır ve kontrolünüz kolaylaştırır.

Night Vision (Gece görüntüleme desteği) & Format Free


Araç kamerası kullanıcılarının en çok merak ettikleri konulardan biri kameralarının gece kayıtları ve onu destekleyen sistemlerdir. Plabo araç kameranızda isterseniz gece kayıtlarınızın parlaklığını seçme özelliği de vardır. Night Vision özelliğini seçtiğinizde görüntü tekrar işlenerek netleştirilir. Çok karanlık bir noktada gece kayıtlarınız daha fazlı pikselli olabilir ve Plabo bunu night vision özelliğini Sony Starvis görüntü sensörünün yetenekleriyle birleştirerek en düşük seviyeye çeker. Format gerektirmeyen özelliği ile hafıza kartınızı önceden formatlamanıza gerek bırakmaz.

 

Park Halinde Akü Koruma


Nefu Plabo da aracınızdan kullandığı enerjiyi daima ölçer. Böylece uzun süre park halinde kalan aracınızın aküsü belli bir voltaj aralığına geldiğinde kameranız kendisini kapatır. Bu voltaj aralaığını akünüzün veya havanın durumuna göre kendiniz seçebilir, Wi-Fi kablosuz akıllı telefonunuzda kameranıza bağlanarak bu işlemleri çok kolay yapabilirsiniz. Eski nesil kamerlarda kullanılan Lityum İon piller yerini Süper Capasitorlere bırakmıştır. Bu sayede aşırı sıcaklar neticesinde kaynaklanan pil akmaları cihaz ve araca zarar verme olayları ortadan kalkmış olur. Plabo 2019 yılı elektronik teknolojisinin araç kamerası sektöründeki tüm üstün özelliklerini üstünde taşır.

Karbondioksit Sensörü


Nefu Plabo ya opsiyonel olarak bağlayabileceğiniz karbondioksit sensörü ile araç içindeki havanın kalitesini ölçebilirsiniz. Karbondioksit ve Karbonmonoksit gazları araç kabini içinde siz farkında olmadan çoğalarak öncelikle dikkat kaybına, baş ağırısına ve zehirlenmelere yol açabilir. Nefu CO2 sensör sayesinde araç içindeki hava düzenli olarak kontrol edilir ve herhangi bir hava kalitesi düşmesinde sizi havalandırma için sesli olarak uyarır. Özellikle astım hastalarının tercih edebileceği bu özellik aracınızı zevkle ve dikkatle kullanmanıza destek olur.