Yukarı

Neden Blackvue B112

 Anasayfa / Neden Blackvue B112
 

Park Modunu Çözen Sihir


BlackVue B112 Power Magic Güç İstasyonu ile Park Modu ile ilgili kafanızdaki tüm soru işaretleri kaybolacak. Güney Kore de bir çok araçta kullanılan bu sihirli kit sayesinde Türkiye’deki otomobil servislerine özel Aracınızın Garantiden Çıkacağı, Akünüzün Boşalacağı Korkuları , Gece kaydın duracağı endişeleri hepsi kaybolacak. B112 Güç İstasyonunu pratik bir biçimde araç çakmaklığınız üzerinden basitce kurmanız sonrası size 1 saatlik şarj ile aralıksız 12 saatlik enerji sunarak kameranızı park modunda çalıştıracak.

Yeni Nesil Yüksek Kalite LiFePO4 Piller


BlackVue B112 Power Magic Güç İstasyonu içerisindeki 12.8 V / 3000 mAh / 38.4 W yeni nesil LiFe PO4 Lityum piller sayesinde çok az bir şarj süresiyle uzun süre araç kameranıza enerji verirken , ayrıca isterseniz telefon ve tabletlerinize de şarj alabilirsiniz.
Özellikle Karavanlarda sadece kameranıza enerji almak için değil diğer 12 volt cihazlarınız desteklemek içinde kullanabilirsiniz.

 

Askılık Aparatı ile Hemen Yanı Başınızda


BlackVue B112 Power Magic Güç İstasyonunu kutu içeriğinden çıkan bir yedek bir asıl bandı ile aracınızda istediğiniz yere konumlandırabilir, isterseniz koltuk altına, başka cihazlar bağlayacak iseniz askılık aparatınında yardımı ile konsola bağlayabilirsiniz. Bunun için hiçbir delme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kurulumu çok basit olup bu konuda çekilmiş video ya aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=AUmSHp4jE9c

Start Stop ve EV Araçların Dostu


Araç Üreticileri ve özellikle Japon Araç Üreticileri araçlarında kullandıkları bataryaları mümkün mertebe küçük planlarken diğer taraftan derin şarjlı Start Stop aküler kullanmaya başlamışlardır. Çevre kirliliğini azaltması ve yakıt sarfiyatını düşürmasi planlanan Start Stop özellikli araçlarda park modunda kamera kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyi çözüm B112 Sihirli Güçtür. Aynı şekilde elektrikli araçlarda da park modu için en verimli çözüm B112 Güç İstasyonudur. Böylece kamera araç aküsüne park halinde hiç yüklenmeden kendi enerjisini doldururken park halinde de yine bu depoladığı enerjiyi kullanır.

 
 

Blackvue B112 Araç Kamerası Videoları

Blackvue B112
Blackvue B112
Blackvue B112
 

Kameranızı Park Halinde Çalıştıran Kusursuz Güç


DC volt enerji kablosu ile park modun da çalışan araç kameraları araç enerjisini kontak kapanması sonrası ölçer ve ayarlanan voltaj aralıklarında kendisini kapatır. Bu voltaj genellikle 12 volttur ve bu sayede araç kullanıcısına ateşleme için enerji bırakılmış olur. Bu durumda aracın kullanım sıklığına ve hava şartlarına göre park modun da kalma süresi 1-6 saat arasında olabilir ki bazen bu süre, mesela sabaha karşı oluşan bir hasarı yakalayamamanıza neden olabilir. Oysa B122 Güç İstasyonu araç akünüze hiç yüklenmeden kameranızın ihtiyaç duyduğu Standbye bekleme gücünü düzenli olarak verir. Böylece sizi rahatsız edenler çarpı kaçanlar hep kaydınızda olur.

1 Saat’e 12 Saat Destek


Blackvue B112 nin çok basit kurulumu sonrası 1 saatlik bir yere gitseniz dahi pilleri yıllarca size aynı süre olan 12 saat desteğini verecektir. Böylece park modunda kayıt yapıp yapmadığı , bir olayı yakalayıp yakalayamadığı , araç akünüzü bitirebileceği , aracınızın garantiden çıkacağı gibi bir çok endişe kafanızdan silinir ve Araç Kameranız her ne olursa olsun B112 sayesinde hiç durmadan görevini ister 12V ister 24 volt olsun yapar.