Yukarı

Neden Blackvue DR750X

 Anasayfa / Neden Blackvue DR750X
 

Online Yüksek Kalite


BlackVue DR750X 2CH PLUS bir araç kamerasından beklentinizin en üst seviyesidir. Kamera üzerinde bulunan Wi-Fi Modülü , GPS Anteni ve LTE Modem cihazı sayesinde kamera online olarak başka hiçbir ek cihaz gerektirmeden kayıtlarını Blackvue Buluta aktarırken diğer yandan saniyede 60 kare çekme özelliği ile 1 sn içindeki tüm detayları size ağır çekim olarak FullHD önünüze serer. 2 ayrı FullHD kamerasındaki Sony Starvis görüntü sensörleri gerek gece gerekse gündüz en iyi kalite videoları yüksek kapasiteli micro sd kartlara kaydeder.

Amerika’nın En Beğenilen Kamerası


BlackVue DR750X 2CH PLUS yüksek kalitesi ile Amerika pazarının en çok aranan araç kamerasıdır. 256 gb hafıza kartı desteği ile park modunda Time Laps özelliği sayesinde hafıza kartını en verimli şekilde kullanırken herhangi bir darbe halinde telefonunuza uyarı gelerek kameranıza bağlanmanızı sağlar. Blackvue B112 Power Magic güç istasyonu sayesinde kameranız aralıksız 12 saat park halinde kayıt yaparken isterseniz bu kayıtlara bağlanarak ulaşmanızı kontrol etmenizi sağlar.

 

Modem Araç Kamerası Birlikteliği


BlackVue DR750X 2CH PLUS 2021 yılında Amerikada en beğenilen araç kamerası seçilirken , tüketicilerin bu kararı vermelerindeki en önemli sebep araçlarını eş zamanlı görmek isteyen kullanıcıların modem kurma sorununu ortadan kaldırarak iki cihazı birleştirmesi.
Böylece tek yerden alınan enerjinin Kamera, Modem , Gps, ve wi-fi özelliklerinin tamamını entegre bir biçimde çalıştırarak pratik bir online kamera kullanım tecrübesi vermesiydi.
Bu teknolojiyi elinde bulunduran ve sorunsuz çalıştıran Blackvue Amerika Birleşik Devletlerinde en iyi araç kamerası olarak seçildi , kullanılmakta ve satılmakta.

Kusursuz 1. Kalite Aksesuarlar


BlackVue DR750X 2CH PLUS içeriğinde size 2 adet en üst kalite araç kamerası sunması yanı sıra, hem araç sigorta tablosuna bağlayarak park modun da kullanım imkanı veren DC Volt kablosunu hemde yüksek kalite çakmaklık kablosunu sunar. Türkiye’de maalesef bazı araç kamerası kullanıcıları, Kameralarını park modunda kullanmak istediklerinde, servislerin teknolojiye aynı hızda ayak uyduramaması sonucu Garanti Dışı kalma korkutmaları ile karşı karşıya kalmaktadır. Blackvue kullanıcılarına aynı kutuda Çakmaklık Enerji kablosuda sunarak ister araç çakmaklığından isterlerse BlackVue B112 Power magic Güç istasyonundan enerji alarak kameralarını park modun da yine kullanma imkanı verir. Kameranız kutu içeriğinde çıkan hediye hafızakartı ile size ek bir masrafa gerek bırakmadan hemen kayıt yapma imkanını sunar.

 
 

Blackvue DR750X Araç Kamerası Videoları

Blackvue DR750X
Blackvue DR750X
Blackvue DR750X
 

60 Fps Yüksek Kalite FullHD Deneyimleyin


BlackVue DR750X 2CH PLUS 60fps FullHD görüntü kaydı her saniye ye kaydettiği 60 resim ile size kusursuz yumuşak ve net bir görüntü kaydı veriri. Her saniyedeki bu kadar detaylı veri sayesinde tespit etmek istediğiniz bir plakayı size veri olarak ağır çekimde verebilir. 140 derece diogonal görüntü açısı gerçek cam lensleri ile Blackvue yıllarca yüksek sıcaklıklarda çok düşüz ısı değerlerinde size güvenebileceğiniz bir şahit olarak durmadan servis verir. İster telefonunundan wi-fi bağlanarak isterseniz hafıza kartınızı PC nşze takarak tüm verileri yedekleyebilir, otoriteyle paylaşabilirsiniz.

Kilitli Askılık ve Daha Birçok Patentli Yenilik


BlackVue DR750X 2CH PLUS kilitli askılık aparatları ile araç üzerinden almak çok pratiktir. Ayarlanabilir açılıp kapanma özelliği , Geofence bildirim özelliği , Time Laps park Modunda her saniye ye 1 kare kaydı , ve olay yollama özellikleri, yüksek kalite Night Vision yeteneği ile BlackVue DR750X yüksek kalitesinin diğer sunduğu faydalardır.
Araç Kamerası kullanıcılarının tüm beklentilerini en yüksek kalitede karşılayan DR750X 1 kere alınacak ve yıllarca size servis verecek Premium Araç Kamerasıdır.