Yukarı

Neden MVR

 Anasayfa / Neden MVR
 

Tüm Sorumlu Motosiklet Kullanıcıları İçin


Güney Kore’de Gnet Systems mühendislerinin yüksek kalite motosiklet kullanıcıları için geliştirdikleri bu kamera ile artık tıpkı araç kamerası gibi motorsikletinizin trafikte ön ve arka kayıtlarını tutabileceksiniz. Böylece kask üzerinde tek açı ve pilin gücüne gerek kalmadan aracınızın enerjisini kullanabileceksiniz. Kameranızı önden şarj etme, kullanım esnasında pilin bitip bitmediği kısa şarj süreleri veya hafıza kartının sonuna gelip gelmediği gibi düşünceler artık sizi meşgul etmeyecek. Döngüsel kaydıyla tıpkı bir araç kamerası gibi MVR kayıtlarınızı düzenli olarak tutacak. Hafıza kartınızı kameranızdan çıkarmasanız bile döngüsel olarak eski işinize yaramayan kaıyları silerek geniş depolama kapasitesi ile yeni kayıtlara yer açacak.

IP69K Rating İle Zor Şartlara Uyum


IP69K, Sızdırmazlık Koruması derecelendirme skalasındaki en yüksek noktadır. Bu, sıvıların ve katıların kamera gibi hassas elektronik cihazlara sızmasına karşı çok yüksek seviyede koruma sağladığı anlamına gelir. IP69K rating sınıflamasında 6 skalası ‘Toz girişi kesinlikle yok’. 9K skalası ‘Belirtilen sıcaklık ve basınçtaki suya sürekli dayanıklılık’ anlamına gelmektedir. Motorunuzun öne ve arkasına IP69K satandardında montaj edeceğiniz bu kameralar ile ister tozlu yollarda ister yağış altında isterseniz yüksek sıcaklıklarda uzun yıllar randıman alabileceğiniz bir cihazı edinmiş olacaksınız. Trafikte yaşayabileceğiniz olumsuzluklar veya yaşadığınız tadına doyum olmaz heyecanlar Gnet MVR sayesinde kayıt altında olacak.

 

Wi-Fi ile Çok Pratik


Gnet MVR kameranızdaki görüntülere hemen ulaşmanız mı gerekti? Otoriteye mi göstereceksiniz? Arkadaşlarınızla mı paylaşacaksınız? Eve gidip kamera hafıza kartınızı bilgisayara takmayı beklemenize gerek yok. Hemen kablosuz olarak MVR kameranıza bağlanın ve tüm görüntüleriniz kontrol edip paylaşın. Türkçe aplikasyonu ile çok pratik. Yüksek kapasiteli kayıtlar yapabilen hafıza kartları , JDR formatının tam kapasite kullanım imkanı ile kameranız tüm beklentilerini karşılayan yanınızdaki en güvenilir şahit olacaktır.

Ön ve Arka 2 Bağımsız Kanal


Gnet MVR 2 kanal özelliği ile ön ve arka bağımsız Kamerası sayesinde kayıtlarını ayrı ayrı tutarken aynı zamanda kullanıcıya da görüntülerini ön ve arka olarak ayrı ayrı paylaşma imkanı sunar. Gnet Systemin GDR görüntü formatının verdiği avantaj ile Gnet MVR üzerine takılı mikro hafıza kartını en verimli biçimde kullanır. Kamera ünitesine bağlanabilen harici GPS modülü ve AV out sayesinde isterseniz kamera görüntüsünü bir ekrana alabilirsiniz.

 
 

MVR Araç Kamerası Videoları

MVR
MVR
MVR
 

Saklanabilen Ana Ünite


MVR motor kamerasının istenirse kullanıcılara sunduğu 3 hatta 4 kameralı modelleri de mevcuttur. Bu seçenekler ile sadece motor kullanıcılar değil aracında kameranın takılı olduğunun fazla belli olmamasını isteyen veya ağır vasıta kullanan firma ve kişiler içinde Gnet MVR bir seçenektir. Uzun süreli kayıt kapasitesine sahip DualCore Cortex A7 işlemcisi ile MVR 2 kamerayı ayrı kanallarda H265 görüntü formatıyla FullHD standartlarda kayıt eder. Wi-fi bağlantı özelliği yine bu üstün işlemci sayesinde çok hızlı analiz edilerek wi-fi bağlantı yapılmak istenen cihaza özel aplikasyonundan bağlanır.

Su Geçirmez


Gnet MVR kameraları dış mekanda değişen yüksek sıcaklıklara, nem yağmur hatta basınçlı sıcak suya dayanabilen Cmos görüntü sensörleri ile donatılmış cihazladır. Bu sayede Motosikletlerin dış mekanlarda yaşadığı zorlu koşullara aynı şekilde adapte olur. Genel Kayıt, Park Kaydı , Darbe Kaydı, Hareket kaydı gibi kayıtları tasnif ederek Sd kart içinde bölümlere ayırır. Bu sayede kullanıcı, Yıl Ay Gün Saat Dakika Saniye olarak isimlendirilen dosyalar içinde, ihtiyacı olan kaydı hızlı bir şekilde alır.