Yukarı

Neden FineVu GX30

 Anasayfa / Neden FineVu GX30
 

Lider Türkiye’de


Avustralya , Japonya ve Amerika’da en kaliteli araç kamerasını arayanların 1 numaralı tercihi FineVu GX30 şimdi Türkiye’de. Çok hızlı çift çekirdekli Dual Core CPU ile döngüsel kayıtl geçişlerinde saniye kaçırmayan , Sony görüntü sensörlerinin kristal netliğinde imajları ile size uzun yıllar şahitlik yapacak kameranız GX30. GPS ve Wi-Fi modülleri üzerinde hazır. Böylece sizin ekstradan herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yok. Özel aplikasyonu ile bağlanmak çok pratik. Streaming video özelliği ilse araç içinde herhangi bir wi-fi özellikteki ekrana kablosuz görüntü aktarımız. ADAS Plus özelliği hemen kullanıma hazır. Otomatik Gece Görüş , greçek HDR imaj düzeltme, park halinde kayıt özellikleri ile bir araç kamerasından tüm beklentilerini FineVU GX30 da.

Yüksek Dinamik Resim Aralığı HDR


Yüksek kontrastlı imajlar ile kullanılan Yüksek Dinamik Aralık (High Dynamic Range) (HDR), farklı pozlamalarda yapılan iki çekimi birleştirerek parlak noktalar ve gölgelerdeki ayrıntıları korur. Son dönemde birçok TV veya kaliteli akıllı telefonlarda gördüğünüz HDR özellik GX30 kameranızda mevcuttur. Özellikle gece kayıtlarında oluşan ani ışık değişimleri yada gündüz kayıtlarında güneşin karşıdan vurması ve tünel çıkışlarında oluşan görüntü netlik sapmalarını en aza indirerek kayıtları çok daha net ve detaylı görmenizi sağlar.

 

Aracınıza Bindiğinde Size Olayları Bildirsin


Park halinde bıraktığınız bir araç kameranız var. Gece aracınız bir darbe aldı ve siz aracınıza bindiğinizde bunu fark etmediniz. FineVu GX30 size Park Halinde kaldığı sürece bir olay var ise bunu size sesli olarak rapor eder. Sürüş/park etme sırasında belirli bir olay meydana geldiğinde, kayıtlı videolar, sürüş saati, sürüş mesafesi ve ortalama sürüş hızı dahil olmak üzere çeşitli bilgileri tek bir görünümde kontrol etmenizi sağlayan Olay Özeti özelliğine GX30 aplikasyonundan ulaşabilirsiniz. Sadece daha önceki sürüşlerinizdeki olay ve davranışları grafik olarak görmekle kalmayıp, bilinmeyen sürüş alışkanlıklarınızı da anlayabilmenizi sağlayan raporlar verir.

Çift Çekirdekli İşlemci İle Çok Hızlı


Dahili yüksek performanslı çift çekirdekli CPU'ya sahip bir araç kamerasının gelişmiş performansını izleyin. Geliştirilmiş görüntü işleme yeteneği ile HDR ve Otomatik Gece Görüş Pozlama gibi yenilikçi işlevlerimizin, daha kararlı ve daha hızlı çalışmasını destekler. Kaliteli bir işlemci ve Sony Stravis görüntü sensörlerinin kusursuz uyumu size seyretmeye doyum olmayan manzaraları kaydeden araçların plakasının rahat okunabildiği videolar sunacaktır. Çift çekirdekli işlemci tarafından ölçülen akü voltajı ile park halide akünüzün boşalmasına izin vermeyecek darbe ve görüntü sensörlerinin en hasas biçimde çalışmasını sağlayacaktır.

 
 

GNet GX3i Araç Kamerası Videoları

FineVu GX30
FineVu GX30
FineVu GX30
 

Akü Deşarj Koruma


Araç kamerası kullanımında en önemli taleplerden biri park halinde kayıtç GX30 park halinde kayıt yaparken araç aküsünü en verimli şekilde korur. Park halinde araç enerjisinden enerji alan kameranız işlemcisi her saniye akünüzün gücünü ölçerek sizin belirleyeceğiniz voltaj eşiğine ulaşılırsa kameranızı kapatarak akünüzün boşalmasını engeller. Size kontak ateşleme için gereken gücü bırakır. Sık kullanılan araçlarda park halinde kayıt yapan kameranız voltajı kapatma gerekliliği duymaz ancak uzun süreli park durumunda belirli bir voltaj sonrası kendini kapatır.

Aşırı Sıcak Koruma


Araç kameralarını yıpratan en öneli etkenler iklim şartlarıdır. Güneşe karşı park edilmiş bir araçta meteryal sıcaklıkları 85 dereceye kadar çıkabilmektedir. Dayanıklı parçalardan inşa edilmemiş bir araç kamerasının size bir sezondan fazla hizmet vermesi çok zor olur. FineVu GX30 tıpkı diğer modelleri gibi verimli ısı tahliyesi için tasarlanmıştır. Ek olarak, kamera yüksek sıcaklık korumasına sahiptir. Araç kamerasını ve depolanan video dosyalarını güvenli bir şekilde koruyan işlevi vardır. Ortam hava sıcaklığı yükseldiğinde ve belirli bir seviyenin üzerine çıktığında, aşırı ısınmayı önlemek için GX30 otomatik olarak kapatılır. Böylece cihaz ve mevcut kaydedilmiş dosyalar korunur. Bu durum ağırlıklı olarak araç park halindeyken oluşur. Araç kullanımı esnasında araçta kullanılan klima kamera ısınmasını da engelleyecektir.

 

GPS ve Wi-Fi Kamerada


Dahili GPS ile aracınızın seyahat hızını, konumunu ve sürüş saatini tam olarak ölçün. Bu datalar sizi otoriteye karşı çok daha ikna edici şekilde koruyacaktır. Bir vukuat anında videonun hangi konumda hangi hız da ve saat de kaydedilmiş olduğunu kanıtlamak itiraz edilemez bir veri haline gelecektir. Ayrıca araç içi kamera kurulumunda ekstradan kablo düzenlemesi gerektirmez. Kameranız üzerinde bulunan dahili Wi-Fi özelliği ile kameranıza bağlanmak ayarlarınızı yapmak eski görüntülerinizi kontrol etmek çok kolay ve zevkli bir hale gelecektir.

UZUN SÜRÜŞLERDE 3 SAAT KAYIT TASARRUFU


FineVu Smart Time Lapse, Hafıza Kartı verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Uzun sürüşlerde herhangi bir olay olmadığında kayıt kare hızını 30 fps den 6 fps ye otomatik olarak düşürürken, herhangi bir olay algılandığında tam kare hızında (30 fps) geçerek olayı detaylı olarak kaydedebilir. 32GB standart kayıt modunda, 190 dakikalık sürüş videoları kaydedebilirsiniz. Akıllı hızlandırılmış modda, 578 dakikalık videolar üzerine yazma olmadan sürekli olarak kaydedilebildiğinden daha etkilidir. Böylece 32 GB bir hafıza kartını sanki 128 Gb bir hafıza kartı kullanıyormuş gibi kullanırsınız.