Yukarı

Neden Gnet GK

 Anasayfa / Neden Gnet GK
 

Ultra HighDefinetion 4K


Mükemmelliği arayanlardanmısınız? Kaydettiğiniz yol manzaralarını 4K çözünürlükteki bir ekranda sevdiklerinizle paylaşmakmı istiyorsunuz? Kristal parlaklığında 4K Ultra High Definition çözünürlükte kayıtlar yapabilen Gnet GK bu beklentileriniz karşılayabilen kusursuz bir araç kamerasıdır. 3480x2160 pixel çözünürlükteki video kayıtları ile GK araç kamerasıyla plakaları uzaktan görebilmek çok daha kolaydır. GNet GK araç kamerasında en üst kaliteyi arayanların tartışmasız memnuniyetidir.

Kristal NetliğindeTüm Detaylar


GNet GK Araç kameranızın kaydettiği 4K kalitesindeki yol manzaralarını , UHD çözünürlük destekleyen bir ekranda seyrettiğinizde o anılaran tekrar içine dalacaksınız. GNet GK 160 derece geniş açılı lensin yansıtğı ışığın dört çekirdekli işlemcisinde işlenmesi ile oluşan imajın, Full HD çözünürlüğün 2 kat üzerinde yaptığı kayıt ile size mükemmel detayları sunacaktır.

 

OBD Opsiyonu


GNet GK yapılandırılırken en iyi teknolojilerin üzerinde olması hedeflenmiştir. IPS ekran , 4K UHD çözünürlük , 160 derece çok geniş açı , ADAS güvenlik sistemi , Wi-Fi bağlantı imkanı , yeni nesil GPS bağlantı ve Gsyncloud ile Online kullanım çözümleri. Tüm teknolojilerin yanı sıra OBD bağlantı opsiyonu sunan GNet GK bu özelliği ile araç çakmaklığını kullnmaya gerek bırakmadan , sigorta kutusu bağlantı seçeneğinide ortadan kaldırarak direk aracınızın OBD portu üzerinden kameranıza enerji almanıza imkan tanır.

Son TeknolojiIPS Ekran


GNet GK tam dokunmatik IPS (In-Plane Swiching) ekranı ile tüm özellikler elinizin altında. Notebook Akıllı Telefon gibi cihazların ekranlarında kullanılan en verimli teknoloji olan IPS ekranlar LCD ekranlara göre çok daha kaliteli görüntüyü size sunarken aynı zamanda uzun ömürleri ile öne çıkarlar. GK IPS ekranı sayesinde ; tam karşıdan bakma gereğini ortadan kaldırarak yansıma kayıplarını en aza indirirken, açıya göre renk değişimi kayıplarını sıfıra indiren bir teknoloji sunar. Lcd panellere göre hem kristal yapısında hem kristal hücrelerinin yerleşiminde getirdiği farklılıklara bağlı olarak çok fazla elektrot ve kristal ile renkler oluşmaktadır. 

 
 

GNet GK Araç Kamerası Videoları

GNet GK
GNet GK
GNet GK
 

Sınıfının En Geniş Açısı


Gnet GK Araç kamerası 160 derece ön kamera kayıt açısı ve 150 derece arka kamera kayıt açısı ile sınıfının en geniş görüş açısına sahip kamerasıdır. Mükemmel en üst teknoloji bir araç kamerasına sahip olmak isteyenlerin beklentilerini her özelliği ile karşılayan Gnet GK , UHD 4K çözünürlük videolar sunarken bu videoları en geniş açıda gerçek cam lensler ile oluşturması, yüksek kalite görüntü sensörü ve DDR 4 çekirdek işlemcisinin katkıları iledir. Geniş açılı cam lensler ile sürüş esnasında sizin gözünüze batmayn detaylar dahi görüş açınıza girmiş olur.

G-Syncloud ile Online Bağlantı


Gnet GK Wi-Fi özelliğini bir LTE router aracılığı ve 4G internet bağlantısı ile online sistem olarak kullanabilirsiniz. Gnet Gsyncloud üyeliği ile kameranıza internet üzerinden bağlanabilir park halinde tarafınıza gelen uyarılar ile aracınız kontrol edebilirsiniz. Sistem sayesinde park halinde akü voltajını görebilir uzaktan cihazın kapanması komutunu verebilirsiniz. Geo-Fence alanı belirleyerek aracınız sizin bilginiz dışında belirlediğiniz alanlar dışına çıktığında cep telefonunuza uyarı mesajları alabilirsiniz.

 

Üstün Kalite


GNet GK Araç Kamerasında son teknolojinin yanı sıra kaliteli bir araç kamerasında olması gereken diğer özellikleri de bulacaksınız. Araç içinde oluşan yüksek sıcaklıklara dayanabilen cihazınız format gerektirmeyen özelliği ile hafıza kartını kameraya taktığınızda size hiçbir uğraş bırakmadan onu tanır. Menüsünden ayarlayarak otomatik format işlemi yaptırabilirsiniz. Cihaz sesli yönlendirmesi ile tüm fonksiyonlarını tam olarak kullanabilmenize olanak tanır. Kamera üzerindeki güvenli ledi kötü niyetli kişilerin kameradan uzak durmasını sağlarken , GPS portuna bağlayabileceğiniz harici GPS modülü ile kayıtlarınız esnasındaki hız ve konumunuzu detaylı veri olarak görebilirsiniz. Park halinde kameranızın yapacağı kayıt siz yokken oluşabilecek hasarların en iyi delili olacaktır.

Akü Koruma ilePark Halinde Kayıt


GNet GK Araç kamerası 11.3v ile 12.3v arasında ayarlayabileceğiniz enerji aralıkları ile araç akünüzü koruyarak Park Halinde kayıt imkanı sunar. Kamera park halinde kayıt yaparken belirlediğiniz voltaj aralıklarını düzenli olarak ölçerek daima akünüzü çalışır halde korur. Kameranız ekranında ve sonradan seyredeceğiniz kayıtlarınızda daima aracınızın akü değerlerini görürsünüz. Gerek çalışırken gerek park halindeki değerleri görerek akünüzün gücünü ve durumunu anlayabilirsiniz. DC volt 3 uçlu kablo ile gelen cihazınızı aracınızın sigorta tablosu üzerinden ehil bir teknisyene bağlantısını yaptırarak sistemi devreye alabilirsiniz.