Yukarı

Neden GNet L2

 Anasayfa / Neden GNet L2
 

Full HD Detay


Gnet L2 Full HD 1920x1080p 30fps görüntü kalitesiyle aracın önünde olan gelişmeleri 140 derece açıyla kaydederken 2. kamerasını isterseniz araç içini kaydedecek, isterseniz araç dışını arkadan kaydedecek şekilde bağımsız montaj edebilirsiniz . Full HD görüntü kalitesi çekilen sahnede çok daha fazla detayı sunar. Kullanım esnasındaki kayıt da hiç bir anı kaybetmezsiniz. Görüntü kaydını bilgisayarınıza aktardığınızda berrak bir görüntüyü seyredersiniz.

ADAS Sistem FCWS


L2 modelde bulunan ADAS sistemindeki FCWS özelliği sayesinde sürücü belirli bir hızda önündeki araca 50m den fazla yaklaştığında, kameranız üzerindeki sensörler sayesinde araç algılanarak , sürücüyü hem sesli hem de ekranda ortaya çıkan uyarı ikonu ile uyarır.

 

ADAS Sistem FVSA


L2 araç kameranızdaki Adas sistemi size FVSA özelliğini de sunmaktadır. Bu sistem sayesinde kamera 2-3 metre arası mesafede aracın önünde duran aracı algılayarak hareket etmesi esnasında aniden durup durmayacağı konusunda onu takip eder ve sürücüye adeta kılavuzluk yapar.

ADAS Sistem LDWS


LDWS şerit takip sistemi otonom sürüş sistemlerinin önemli bir temelidir. ADAS ın sunduğu bu sistem sayesinde, GPS ile aracın konumunu takip eden kamera, sürücü tarafından 50-70 km arasında ayarlanabilen hızlarda ani olarak şerit değiştirmesi durumunda, sistem sizi uyararak sürücüye hattan ayrıldığını bildirir.

 
 

GNet L2 Araç Kamerası Videoları

GNet L2
GNet L2
GNet L2
 

Wi-Fi Cihazların İnterneti


Gnet L2 ve G-Black modelleri , yanı sıra diğer Gnet araç kameraları kullanıcılarına 21.yy teknolojisi olan Cihazların interneti özelliğini yani Wi-Fi bağlantı imkanını sunar. Bu sayede akıllı telefonunuz kameranızın ekranı haline gelir. İsterseniz uzaktan aracınıza bağlanabilir ( 10m yaklaşık mesafe) , isterseniz dosyalarınızı telefonunuza indirebilir , kamera ayarlarınız Wi-Fi kablosuz bağlantı sayesinde pratik bir biçimde yapabilirsiniz.

Park Modu ile Aracınız Yalnız Değil


Gnet L2 Park moduna geçtikten sonra harket sensörleri sayesinde önünde herhangi bir hareket olduğu anda her iki kamerasını devreye sokarak Park dosyası oluşturur. Böylece aracınızın park halindeyken başına gelebilecek olumsuzluklar kaydınızda kalır. Park modu aracınızdaki gözlerinizdir. Bu özelliğin Yüksek Voltaj Kesme sistemi ile entegre çalışması ile aracınızın enerjisini de korumuş olursunuz.

 

Dayanıklı Tasarım


Yüksel sıcaklıklara dayanabilen özel kasa yapısı. Araç içi kameraların en çok zorlandıkları şartlardan biride değişken araç içi sıcaklıklardır. Kalitesiz bir cihaz araç içinde oluşan yüksek sıcaklık farklarına dayanamaz ve kısa sürede işlevsiz hale gelir. Gnet L2 yüksek sıcaklık testlerini başarı ile geçmiş sıcaklık dayanım çıtasını -20 C den +80 dereceye kadar çıkarmıştır.

Gece Görüş Sistemi


Araç kamerası kullanıcılarının en çok merak ettikleri konulardan biri kameralarının gece kayıtları ve onu destekleyen sistemlerdir. L2 modelde isterseniz gece kayıtlarınızın parlaklığını seçme özelliği de vardır. Gnet Systems patentli GNET ISP (image signal processing) sistemi sayesinde görüntü tekrar işlenerek netleştirilir. Çok karanlık bir noktada gece kayıtlarınız daha kumlu olabilir ve Gnet bunu minumum seviyeye çeker.

 

Türkçe Menülü Dokunmatik LCD Ekran


Gnet L2 3.5 inch genişliğindeki tam dokunmatik LCD ekranı sayesinde cihazınızı ayarlamak , görüntülerinize ulaşmak çok daha pratik. Kullanıcı dostu menüsü ile L2 de isterseniz bir dokunuş da arka kameranızın görüntüsünü tam olarak ekranınıza getirebilirsiniz. Ekrana ufak dokunuşlarla çok rahat cihazı kumanda edebilir ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Avuç içi büyüklüğündeki ekranı araç camınızda çok şık duracaktır. Kameranızı şefaf pratik askılığı sayesinde isterseniz çok kolay de-monte edebilir yanınıza alabilirsiniz.

JDR Dosya Sistemi


Gnet Sytem mühendislerinin L2 yazılımına uyguladığı JDR yazılım sistemi , kullanılan micro sd kart yüzeyinde dataları özel olarak dosyalayarak kart yüzeyinde rastgele boşluklar bırakmaz. JDR File sisteminde kart yüzeyindeki datalar arasında kesinlikle boşluk bırakılmaz ve ses ile video dataları diğer datalar ile birlikte bir düzen halindedir. Bu durum sayesinde hafıza kartınızı uzun süre formatlamayı unutsanız bile dosyalarınız arasında bir kopukluk ve düzensizlik görmezsiniz. İsterseniz özel gösterici programında ön ve arka olarak kayıtlarınızı ayrı ayrı AVİ formatına çevirebilirsiniz. JDR file sistem üstün mühendislik gerektiren, formatlama sistemi konusunda yeni bir çığır açmaktadır.