Yukarı

Full HD

 Anasayfa / Full HD

Full HD

Sony yüksek çözünürlükde elektronik ekipman üreten uluslararası bir dijital teknoloji firması. Son yıllarda görüntü işlemci ve sensörlerinde ki gelişmelerle birlikte firma Exmor marka imaj sensörlerini ve video processorlerini geliştirmiştir. İşte PilotCam Araç Kamerası da sektördeki bu gelişmelerin en son ürünü olan Exmor Comos imaj sensörlerine sahiptir.

PilotCam ithalatı araç kameralarında kullanılan kaliteli imaj sensörleri ile gerçek High Defination (HD) resim çözünürlüğü yanı sıra , H.264 video kodlama teknolojisi ile en küçük birimde görüntü çekimini ve yüksek ISO12800 ışığı destekler.

Araç kameralarımızın son teknoloji Güney Kore imalatı sensörleri en iyi sonucu almak için doğru renk eşlemesinde bir hedef renk paleti üreterek doğadaki gerçek renklere en uygun olanı ile eşleşir. Ambrella , Core Logic , Texsas Instrument gibi görüntü işlemcileri geleneksel CCD sensörler yerine FullHD (1080p) görüntü sağlamak için CMOS sensörler kullanır. Cmos sesörler ile kayıt esnasında oluşan titremelerden dolayı meydana gelen görüntü bozukluğunu en aza indirirler.