Yukarı

Neden PilotKam CF100

 Anasayfa / Neden PilotKam CF100
 

HAREKET SENSÖRÜ 

Park halinde kayıt özelliği araç belli bir süre hareketsiz kaldığında yada park edildiğinde, araçtan direk enerji alıyor ise, otomatik olarak aktif hale gelir. Böylece kamera önünde herhangi bir hareketlilik olduğunda kayda başlar.Ortamda hareket durduğunda kayıt durur. Böylece hafıza kartına gereksiz kayıtların dolmasını engelleyerek sadece hareketleri algılar.

SONY Exmor SENSÖR

Bir araç kamerasında çözünürlük ve pikseller lensdeki parlaklık kadar önemlidir.CF-100 de yüksek hassasiyet ve düşük görüntü kirliliği için SONY Exmor Sensor kullanılmıştır. CF-100 ün özel cam F1.8 (mercek değeri) lensleri ile ortamdaki en düşük ışıkları dahi toplayarak ışığı çoğaltır. Bu daha parlak ve temiz Full HD görüntülerin karanlık yerlerde dahi kaydedilmesini sağlar. Karanlıkta ortaya çıkacak detaylar hayati önem taşıyabilir.

 

BlackSys CF-100 Araç Kamerası Videoları

BlackSys CF 100 2CH Full HD
BlackSys CF 100 2CH Full HD
BlackSys CF 100 2CH Full HD
 

NAVİGASYON BİLGİSİ

İsteğe bağlı alınan yüksek hassasiyetli GPS GoogleMap ile senkronize olarak araç hız ve rotasını gösterir.BlackSys CF-100 ün sunduğu özel yazılım ile bir kazanın lokasyonu ve izlerini saptayabilirsiniz.GPS modülü opsiyonel olup cihaza ayrıca takılmaktadır. GPS li CF-100 modelleri CF-100G olarak tanımlanır.

H.264 SIKIŞTIRMA

BlakSys tıpkı PilotCam da olduğu gibi H.264 sıkıştırma özellikli chipseti ile özellikle gece sürüşlerinde çok daha az mozaiklenme yapar. Her anı birçok detayı ile yakalayabilen bu sistem Blu-ray görüntü kalitesine yaklaşan bir görüntüyü kullanıcıya sunar.

 

ACİL KAYIT DÜĞMESİ

CF-100 kullanıcıları isterlerse kendileri Acil Kayıt düğmesine basarak herhangi bir anı koruma altına alabilirler. Acil Kayıt düğmesine basıldığı anda, 10 sn. düğmeye basılması öncesini ve 20 sn. düğmeye basıldıktan sonrasını olmak üzere toplam 30 sn. lik bir kayıt oluşturarak 'Event'(olaylar) dosyasına depolar.

GERÇEK CAM LENS

BlackSys CF-100 ve  PilotCam GS300 araç kameraları 7 katmandan oluşan gerçek cam F.1.82 lensleri ile geniş bir açı sağlayarak yüksek netlik de görüntü kaydeder. Cam lensler plastik lenslere göre ısıya karşı çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir hizmet sunar.

 

GPS MODÜLÜ İLE DETAYLAR

BlacSys CF-100G modelinde ek aksesuar olarak GPS modülü bulunmaktadır. GPS modülü hızlı bir biçimde uydu ile bağlantı kurarak aracın hız ve konum bilgilerini kayda alır. Blacksys a ait görüntüleme programı ile bu bilgileri bilgisayarınızda görüntüleyebilir, aracın kayıt anındaki güzergahını tesbit edebilirsiniz. 

ÜSTELİK 16 GB SD KART HEDİYE

CF-100 Araç Kamearsının kutusu içinde , özel programı yüklenmiş olaraka 16 GB hafıza kartı hediye gelir. Bu hafıza kartı adapttörlü olup PC veya Laptop cihazların Sd kart yuvalarına takılarak içindeki BlackSys video gösterme programı rahatlıkla indirilebilir. Cihaz üzerrine takmak istediğinizde ise Micro Sd olan ufak kartı kullanabilir ve cihaza monte edersiniz. Bu hafıza kartlarını isterseniz cihaz üzerinde kullanıcı kılavuzundaki yönergeleri uygulayarak basitce dönem dönem formatlamanız kayıt kalitenizi artırır.

 
Gece kayıtlarında dahi plakaları rahatlıkla kayda alır.
Sony Exmor görüntü sensörü ile gerçek Full HD kayıt. Çift kameralı çift kanallı istediğiniz yönde ekstra 2 kayıt imkanı.

2 KANALLI FULL HD DETAY 

BlacSys 130 derece yanal açılı ön kamerası ve yanal 120 derecelik arka kamerası ile daha geniş açılı bir kayıt alanı oluşturarak tüm detayları yakalamnızı sağlar. Trafikde aracınızı arkadan taciz edenleri, kuralsızca sıkıştıranları tüm netliği ile kayda alır.CF-100 ün ön kamerası 1980x1080p gerçek Full HD çözünürlükte olup arka kamerası 1280x720p HD çözünürükte kayıt yapar. Her iki kamera da 30 resim saniye yi aynı anda eş zamanlı kayıt ederler. Full HD görüntü kalitesi çekilen sahnede çok daha fazla detayı sunar. Kullanım esnasındaki kayıtda hiç bir görüntüyü kaybetmezssiniz. Görüntü kaydını bilgisayarınıza aktardığınızda kristal ışıltısında net görüntüyü seyredersiniz.

-20C ile +70C ÇALIŞMA

Araç içindeki aşırı yüksek sıcaklıklarda yada soğukta dahi BlacSys CF-100 asla çalışmaktan yorulmaz. Yaz aylarında aracın içinde direk ışığa maruz kalan cihaz 70 derece sıcaklıklara kadar aynı standarda görevini görür. En düşük sıcaklıklarda dahi kontağı çevirdiğinizde BlackSys CF-100 göreve hazırdır.