Yukarı

Neden GN100F

 Anasayfa / Neden GN100F
 

Gelişmiş Cmos Görüntü Sensor


Temel görevi üzerine düşen ışığı elektronik sinyallere çevirmek olan görüntü sensörlerinin teknoloji olarak ulaştığı son nokta Cmos sensörlerdir. Fazla yer kaplamayan bu sensörler özellikle compact yapıya sahip Gnet System araç kameralarında tercih edilmiştir. Korede bir çok teknoloji firmasının beğenisini kazanan Gnet System mühendislerinin özel olarak geliştirdiği ‘düşen noise’ değerine sahip Cmos görüntü sensörleri sayesinde GN.700 tam bir FULL HD görüntüyü 1920x1080p kalitesi ile size sunarak , yaşadığınız tüm ayrıntıları tekrar gözlerinizin önüne serer. GN.100F de ise bu görüntü kalitesi HD olarak 1080x720P kalitesinde önünğze gelirki bu görüntü seviyesi bile tüm plakaları rahatça okumanıza yeterli olur.

Yüksek Sıcaklık da Daha İyi Dayanım


GN100F ve GN700 modelleri , rakipleri aşırı sıcaklıklarda kapanırken, değişik yaz şartlarında en iyi performansı verecek şekilde tasarlanmıştır. Gnet serisi araç kameraları çalışma sıcaklık aralıkları sıcak performansda +10 soğuk performansda -5 derece rakiplerinden daha iyidir. -25C dan +80C a kadar.

 

Compact Dizayn


GN100F ve GN700 modelleri küçük fakat kompakt tasarımı sayesinde aracınızda kesinlikle dikkat çekmez. Aracında kamera olduğunun belli olmasını istemeyen kullanıcılar için özellikle dizayn edilmiştir. Üstündeki USB 2.o slotu sayesinde Wi-Fi iletişim imkanı sunarken bu bağlantı ile yapılan formatlama işlemi ile hafıza kartının kameradan çıkarılmamasını sağlar.

Özel Gösterici Program


GN100F ve GN700 modelleri , otomatik gösterici programı kameranızı çalıştırdığınız anda hafıza kartına yüklenir. Programı daha sonra bilgisayarına kurarak JDR format sisteminin avantajlarından yaralanır, Çizgi kontrol sistem GPS gibi detayları inceleyebilirsiniz. Hız ve konumu belirleyen GPS verilerini gösterici programda analiz edebilmek için GN100F in harici GPS portundan yaralanabilirsiniz. GPS modülü Gnet serisi ürünlerde opsiyonel satılmaktadır.

 
 

GN100F Araç Kamerası Videoları

GN100F
GN100F
GN100F
 

Cihazların İnterneti


GN100F ve GN700 modelleri , yanı sıra diğer Gnet araç kameraları kullanıcılarına 21.yy teknolojisi olan Cihazların interneti özelliğini yani Wi-Fi bağlantı imkanını sunar. Bu sayede akıllı telefonunuz kameranızın ekranı haline gelir. İsterseniz uzaktan aracınıza bağlanabilir ( 20m yaklaşık mesafe) , isterseniz dosyalarınızı telefonunuza indirebilir , kamera ayarlarınız Wi-Fi kablosuz bağlantı sayesinde pratik bir biçimde yapabilirsiniz.

Çok Net Görüntüler / Detayları Yaklaştırın

GN100F ve GN700 modelleri , tıpkı diğer Gnet modelleri gibi kusursuz detaylı görüntüleri kullanıcısına yıllarca sunar. Kaliteli işlemci , görüntü sensörü ve lenslerin kombinasyonu , beklentileriniz bu kopakt cihazda size karşılar.
GN100F ve GN700 modellerine wi-fi bağlanan kullanıcılar videolarda özellikle bir açıya odaklanmak isterse akıllı telefonunda bu açıya ekranında dokunması yeterli olur. Böylece telefonunuz ekranında bile olsa detayları daha rahat analiz edebilirsiniz.

 

 

Sonuca Giden Anları Koruyun


Gnet Sytem mühendislerinin geliştirdiği yazılım sayesinde zarar görmüş veya kaybolmuş datalar otomatik olarak onarılarak tekrar bu görüntüleri kazanmanız sağlanır. Bu işlemi kartı ana üniteye takarak gerçekleştirebilirsiniz. Bazen üstüne yazılmış olan veriler sizin kendiniz ispatlamaya yarayabilecek en önemli anlar olabilir. Gnet yenilikçi mühendisleri bu sistem ile Kore de en beğenilen araç kamerası yazılımı ödülünü almışlardır.

JDR Dosya Sistemi


Gnet Sytem mühendislerinin GN100F yazılımına uyguladığı JDR yazılım sistemi , kullanılan micro sd kart yüzeyinde dataları özel olarak dosyalayarak kart yüzeyinde rastgele boşluklar bırakmaz. JDR File sisteminde kart yüzeyindeki datalar arasında kesinlikle boşluk bırakılmaz ve ses ile video dataları diğer datalar ile birlikte bir düzen halindedir. Bu durum sayesinde hafıza kartınızı uzun süre formatlamayı unutsanız bile dosyalarınız arasında bir kopukluk ve düzensizlik görmezsiniz. İsterseniz özel gösterici programında ön ve arka olarak kayıtlarınızı ayrı ayrı AVİ formatına çevirebilirsiniz. JDR file sistem üstün mühendislik gerektiren, formatlama sistemi konusunda yeni bir çığır açmaktadır.