Yukarı

Neden CH200

 Anasayfa / Neden CH200

Ambarella A12

BlackSys CH200 modelinde Dünya’nın tüm üstün markalarında birinci tercih olarak kullanılam Amberalla chip setleri işlemci olarak kullanılmıştır. %20 daha parlak , %44 daha az pixellenme ile Sony Görüntü sensörün uyumu kameranızın en net görüntüyü vermesini sağlayacaktır.

ADAS Güvenlik

BlackSys CH200 kameranıza ADAS güvenli sürüş sitemi yüklenmiştir. Şerit takip , riskli yaklaşma gibi uyarı sistemleri olan ADAS ile artık kameranız desteği ile sürüşünüz çok daha güvenli.

 

2 KANAL 2 BAĞIMSIZ FULL HD KAMERA

Blacksys CH200 modeli ön ve arka her iki kanalda Full HD 1920x1080p kaydı destekler. Böylece arka kameranız gece kayıtlarında karanlık ortamlarda size çok daha net bir veri verir. Sony Exmor görüntü sensörleri sayesinde gece kayıtları çok daha net ve detaylı olur.

Wi-Fi Bağlantı

BlackSys CH200 kameranıza kablosuz olarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden bağlanarak ister naklen mevcut kaydettiği görüntüyü seyredebilir, isterseniz daha önce kaydettiği görüntülere ulaşarak aradığınız kaydı seyredebilir, bir tanıdığınıza anında gösterebilir veya sosyal paylaşım sitelerinde anında paylaşabilirsiniz.

 

ADAS FCWS

BlackSys CH200 ADAS güvenli sürüş sistemi içindeki öndeki araç çarpışma uyarı sistemi sayesinde sürücünün öndeki araca hızına oranla tehlikeli yaklaşması durumunda sistem sürücüye uyarı verir.

BlackSys Türçe Dil Desteği

CH200 size aralarında Türkçe nin de bulunduğu 7 dil seçeneği ile yönlendirme mesajları verir. Bu yönlendirmeler ile kameranızın fonksiyonlarının yerinde olduğundan emin olursunuz.

 
 

CH200 Araç Kamerası Videoları

CH200
CH200
CH200
 

Akıllı Tanıma Hareket Algılama

BlackSys CH200 de düşük darbeleride algılayan üstün kalite de bir hareket sensörü vardır. Siz olmadığınızda arabanızın başına gelebilecekleri rahatlıkla kaydettiği gibi 256 GB e kadar kullanılabilen hafıza kartı ile kayıt depolama alanını verimli şekilde kullanır.

Acil Kayıt Düğmesi

Trafik de kendinizin de müdahale ederek saklanmasını isteyebileceğiniz görüntüler olabilir. Olayı kaçırdım diye endişeniz olmasın Acil Kayıt düğmesine basıldığı anda, 10 sn. düğmeye basılması öncesini ve 20 sn. düğmeye basıldıktan sonrasını olmak üzere toplam 30 sn. lik bir kayıt oluşturarak Event (olaylar) dosyasına depolar.

 

Format Gerektirmeyen Kullanım

BlackSys CH200 de önden formatlamanıza gerek kalmadan hafıza kartını kameraya takmanız yeterlisir. CH200 ün içindeki özel yazılım hafıza kartını kullanabileceği formata otomatik olarak dönüştürür ve işlem sonrası mesajla uyararak kayda başlar.

Otomatik Voltaj Kesici

Akünün kullanım ve enerjinin bitme durumuna göre CH200 kendini ayarlayarak araç aküsünü korur. Araç Enerjisi belli bir volatjın altına düştüğünde otomatik olarak kapanır. Bu voltaj aralığını kameranın ayarlar kısmında kullanıcı istediği gibi ayarlayabilir.

 

Supercapacitor

BlackSys Cl-100B araç kamerasında bulunan süper kapasitör devreler sayesinde cihazın gücü aniden kesildiğinde, veya bir kaza anında ani enerji kesilmesinde cihazı besleyerek kaydedilmiş dosyaların zarar görmesini engeller. Lityumion pillerin yarattığı riskleri ortadan kaldırır.

Çift Band GPS

BlackSys CH200 modelinde entegre olarak askılık içinde bulunan Sirf5 çift band GPS ve GLONASS sayasin de kesin yer tespiti ve hız bilgileri elde edilir. Aracın uyduları görmediği noktalardaki bağlantı aksaklıklarını azaltır. Blacksys Gösterici programında verileri rahatça analiz edersiniz.

 

Kablosuz Güncelleme

BlackSys CH200 araç kameranız için çıkan en son güncellemelere internet den ulaşabilir güncellemeleri telefonunuza indirerek basit bir biçimde cihazınıza yükleyebilirsiniz. PlayStore üzerinden indirebileceğiniz özel Aplikasyonu sayesinde kameranızı kullanmak ve ayarlamak çok pratik olacak.

Gösterici Program

Kameranız kayıtlarını en iyi analiz etmenin yolu gösterici programdır. CH200 e ait özel gösterici program sayesinde tüm hassasiyet ayarlarınızı yapabilir Adas hassasiyetleriniz ayarlayabilirsiniz. GPS verilerini hız ve harita üzerindeki konumunuzu görebilirsiniz.