Yukarı

Neden G-Black

 Anasayfa / Neden G-Black
 

Gelişmiş Cmos Görüntü Sensor


Temel görevi üzerine düşen ışığı elektronik sinyallere çevirmek olan görüntü sensörlerinin teknoloji olarak ulaştığı son nokta Cmos sensörlerdir. Compact yapıya sahip bu sensörler özellikle Gnet System araç kameralarında tercih edilmiştir. Korede bir çok teknoloji firmasının beğenisini kazanan Gnet System mühendislerinin özel olarak geliştirdiği ‘düşen noise’ değerine sahip Cmos görüntü sensörleri sayesinde G-Black tam bir FULL HD görüntüyü 1920x1080p kalitesi ile size sunarak , yaşadığınız tüm ayrıntıları tekrar gözlerinizin önüne serer. Gnet System patentli ISP teknolojisi ile gece kayıtları kusursuz netliktedir.

Wi-Fi Bağlantı, Nesnelerin İnterneti


G-Black araç kamerası kullanıcılarına 21.yy teknolojisi olan Wi-Fi bağlantı ile akıllı telefondan verilere ulaşma imkanını sunar. Bu sayede akıllı telefonunuz kameranızın ekranı haline gelir. İsterseniz uzaktan aracınıza bağlanabilir ( 10m yaklaşık mesafe) , isterseniz dosyalarınızı telefonunuza indirebilir , kamera ayarlarınız Wi-Fi kablosuz bağlantı sayesinde pratik bir biçimde yapabilirsiniz.

 

Hareket Duyarlı Sensör


Güney Kore’nin en beğenilen araç kameralarından birini üreten Gnet Sytems teknik ekibinin başarılı olduğu bir diğer özellik Harekete Duyarlı kayıtlardır. Araç kamerasında hareket sensörü ile kayıt hafıza kartının çık daha verimli kullnılmasını sağlayan , park halinde aracınızın gerek Gsensör ile darbelerde gerekse hareket sensörü ile diğer şüpheli davranışlarda kaydı geçerek aracınıza gözcülük yapar.

Yüksek Sıcaklık da Daha İyi Dayanım


Araç Kameralarının karşılaştığı en önemli sorun sıcaklık ve sıcaklık farklarıdır. Gnet Systems mühendisleri Gnet ürünlerini tasarlarken bu sıcaklık aralaıklarına dayanabilecek Devreleri, İşlemcileri Sensörleri,Kapasitörleri seçmektedir.G-Black rakipleri aşırı sıcaklıklarda kapanırken, değişik yaz şartlarında en iyi performansı verecek şekilde tasarlanmıştır. Gnet serisi araç kameraları çalışma sıcaklık aralıkları sıcak performansda +10 soğuk performansda -5 derece rakiplerinden daha iyidir. -20C dan +80C a kadar.

 
 

GNet L2 Araç Kamerası Videoları

G-Black
G-Black
G-Black
 

ADAS Sistem FVSA


G-Black araç kameranızdaki Adas sistemi size FVSA özelliğini de sunmaktadır. Bu sistem sayesinde kamera 2-3 metre arası mesafede aracın önünde duran aracı algılayarak hareket etmesi esnasında aniden durup durmayacağı konusunda onu takip eder ve sürücüye adeta kılavuzluk yapar.

ADAS Sistem LDWS


LDWS şerit takip sistemi otonom sürüş sistemlerinin önemli bir temelidir. ADAS ın sunduğu bu sistem sayesinde, GPS ile aracın konumunu takip eden kamera, sürücü tarafından 50-70 km arasında ayarlanabilen hızlarda ani olarak şerit değiştirmesi durumunda, sistem sizi uyararak sürücüye hattan ayrıldığını bildirir.

 

JDR Dosya Sistemi


Gnet Sytem mühendislerinin GBlack yazılımına uyguladığı JDR yazılım sistemi , kullanılan micro sd kart yüzeyinde dataları özel olarak sıralayarak kart yüzeyinde rastgele boşluklar bırakmaz. JDR File sisteminde kart yüzeyindeki datalar arasında kesinlikle boşluk bırakılmaz ve ses ile video dataları diğer datalar ile birlikte bir düzen halinde olur. Bu durum sayesinde hafıza kartınızı uzun süre formatlamayı unutsanız bile dosyalarınız arasında bir kopukluk ve düzensizlik görmezsiniz. İsterseniz özel gösterici programında ön ve arka olarak kayıtlarınızı ayrı ayrı AVİ formatına çevirebilirsiniz. JDR file sistem üstün mühendislik gerektiren, formatlama sistemi konusunda yeni bir çığır açmaktadır.

Sonuca Giden Anları Koruyun


Gnet Sytem mühendislerinin geliştirdiği yazılım sayesinde zarar görmüş veya kaybolmuş datalar otomatik olarak onarılarak tekrar bu görüntüleri kazanmanız sağlanır. Bu işlemi kartı ana üniteye takarak gerçekleştirebilirsiniz. Bazen üstüne yazılmış olan veriler sizin kendiniz ispatlamaya yarayabilecek en önemli anlar olabilir. Gnet yenilikçi mühendisleri bu sistem ile Kore de en beğenilen araç kamerası yazılımı ödülünü almışlardır.

 

Çok Net Görüntüler


G Black, tıpkı diğer Gnet modelleri gibi kusursuz detaylı görüntüleri kullanıcısına yıllarca sunar. Kaliteli işlemci , görüntü sensörü ve lenslerin kombinasyonu , beklentileriniz bu kopakt cihazda size karşılar.

Detayları Yaklaştırın


G Black Araç Kamerasına wi-fi bağlanan kullanıcılar videolarda özellikle bir açıya odaklanmak isterse akıllı telefonunda bu açıya ekranında dokunması yeterli olur. Böylece telefonunuz ekranında bile olsa detayları daha rahat analiz edebilirsiniz.